Politsei leebus aitas Läänemaa lauatennisistidel võita Eesti meistrivõistlustelt medal

lauatenn EMV 2Eile Tallinnas lõppenud Eesti 2016. aasta lauatennise individuaalsed meistrivõistlused tõid mitmeid üllatusi ja palju väga tasavägiseid mänge. Teadmine, et meie Aaro Õismets ja Toomas Vestli on paarismängus tugevad ja aastaid koos mänginud (kuigi veel juuniorid), andis lootusi medalivõiduks.

Laupäeval alistasid nad Varmo Onton-Sergei Kljutšenkovi 3:1 ning seejärel veerandfinaalis sama tulemusega Aleksei Nikonorov-Artjom Hiisku ning pääs poolfinaali ja ka vähemalt pronksmedalid juba käes ning pinged maas.

Pühapäeva hommik ei alanud just kõige paremini, nimelt peatasid liikluspolitseinikud Riisipere – Ääsmäe lõigul meie sõidu, kuna allakirjutanu ületas sõidukiirust. Teadasaamine, kuhu kiirustame, lõppes inimliku ja noomiva hoiatusega. Tänud meestele!

See aga andis sellise positiivse energialaksu, et poolfinaalis alistati kindlalt 3:1 (teine geim 20:22) Aleksandr Lušin-Arjom Putškov. Finaalis ei saadud veel vastu 15-kordsetele Eesti meistritele Vallot Vainula-Aleksandr Smirnov. Tulemuseks 0:3 kaotus, kuid ajalugu oli tehtud ja läbi aegade esimene medal Eesti individuaalsetelt meistrivõistlustelt meestele on nüüd ka Läänemaal. Hõbemedal.

Üksikmängus nii hästi ei läinud, Aaro oli üheksas ja Toomas 18. Hea võistluse tegi ka Karin Talving, kes pidas alagrupis maha kolm väga pingelist ja tasavägist mängu. Kõigepealt kaotas kunagisele Eesti meistrile Pille Veesaarele 2:3 (5.geim 9:11), võitis Getter Põru (Viljandi) 3:2 ja kaotas 2:3 Suimets Annegretele (Nõmme SK).

Üllatusi sündis veel, näiteks heas sportlikus vormis valitseva Eesti meistri Vallot Vainula kaotus veerandfinaalis võistluste kõige võitluslikumas mängus 3:4 Viljandi LTK mängijale Rivo Saaremäele, kes tegi supermängu.

Heikki Sool

One Response to "Politsei leebus aitas Läänemaa lauatennisistidel võita Eesti meistrivõistlustelt medal"

  1. Kalle   24. märts 2016 at 11:41

    Lauatennisemängijad on meil päris head jah.

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.