Haapsalu Hesburger otsib klienditeenindajaid

Hesburger on Soome perefirma ja lugu kiirrestorani edust, mis algas juba 1980. aastatel. Täna annab Hesburgeri kett tööd ligi 5000 töötajale. Oleme edukalt laienemas Soomes, Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Saksamaal ja Türgis. Me oleme vastutusrikas tööand- ja, kes on vastutav töötaja õiguste, heaolu ja töö rahulolu eest. Hesburger tööandjana on usaldusväärne ja stabiilne, järgime kõiki ühiskonna poolt ettevõtlusele kehtestatud kohustusi.

Otsid tööd paindliku graafikuga? Sulle meeldib töötada noorte inimeste keskel? Tahaksid töötada usaldusväärses perefirmas ja saada kõik sotsiaalsed garantiid? Oled aktiivne, initsiatiivne ja valmis teenindama kliente? Oled huvitatud juhirollidest, pikast karjäärist ja ettevõttesise- selt arenemisest?

Sinu tööülesanded Hesburgeri klienditeenindajana on:

  • Klientide kiire ja sõbralik teenindamine – Menüüs pakutavate toiduvalikute valmistamine köögis- Kaupade vastuvõtt ja väljapanek
  • Restorani ruumide puhastamine
Keda ootame kandideerima?

Otsime energilisi, usaldusväärseid ja sõbralikke klienditeenindajaid alates vanusest 18 eluaastat, kes oskavad hästi suhelda eesti keeles.

10 põhjust miks kandideerida ja mida ettevõte sulle pakub:

Hesburgeris töötades ei ole vaja muretseda eelneva väljaõppe pärast, kõik vajalikud oskused ja põhjaliku väljaõppe saab kohapealt. Hesburgeris töötades õpid, kuidas tööprotsessi organiseerivad kompetentsed professionaalid.

Töö on vaheldusrikas ja suhtlemisrohke.

Töökeskkond on nooruslik ja sõbralik, koos veedame aega toredate koosviibimiste ja ühisüritustega. Pakume kaasaegseid töötingimusi ja kaasaaegseid töövahendeid.

Töögraafikut saab kujundada enda ajakava järgi, seega on võimalik töötada ka kooli kõrvalt. Paindlikud tööajad pakuvad valikuvabadust erinevates elu olukordades. Otsid poole kohaga tööd ning tahad teenida lisa sissetulekut õpingute kõrvalt? Hesburgeri kett pakub mitmeid tööpakkumisi nii täiskohale kui osalise tööajaga kohale.

Bruto töötasu ühes töötunnis on alates 3.70 eurot.

Häid klienditeenindajaid premeerime erinevate preemiasüsteemidega, nt. Personaalsete  auhindadega koostöös  Scandinavian Outdoorì- ga. Auhinnakategooriast saab töötaja endale ise valida sobiva auhinna.

Heal töötajal on alati võimalus areneda ettevõttesiseselt juhirolli. Oleksid osaline suures rahvusvahelises ettevõttes, mis tagab sinule head võimalused oma töös areneda ja edasi jõuda!

Hesburger soovib õhutada oma töötajaid järgima tervislikumaid eluviise ning pakub oma töötajatele võimaluse koguda terviseboonust 0,50 eurosenti ühe töötunni kohta. Hesburger tunnustab parimaid ja väärtustame töötajaid kes on pikka aega koos meiega, lisaks premeerime kuu parimaid töötajaid ja aasta parimaid töötajaid.

Kui soovid meie Hesburgeri sõbraliku tiimiga liituda, siis palun anna endast märku ja saada kandideerimiseks oma CV kristiina.reineberk@hesburger.fi või täida tööotsija ankeet www.hesburger.ee/toootsijale. Lisainfo saamiseks helista telefonil +372 5500279.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.