Eesti Jalgpalli Liit korraldab Lihulas esimest korda jalgpallihuvilistele lastele suvelaagri

Sel suvel on Lihula üks 36 kohast, kus peetakse Eesti Jalgpalli Liidu ja Rimi suvelaager. Laager on mõeldud kõigile lastele, kelle sünniaasta jääb vahemikku 2004-2009, vahendas Lihula Teataja.

EJLi ja Rimi jalgpalli suvelaagrite eesmärgiks on tuua rohkem noori eestlasi spordi ja jalgpalli juurde, tervise tugevdamine ning kehaliste- ja vaimsete võimete arendamine, mitte võit ja võidu saavutamine.

„Arvestame laste füüsilise, vaimse ja sotsiaalse küpsemise erinevustega. Laagritest on oodatud osa võtma 6-12-aastased lapsed ning varasem kokkupuude jalgpalliga pole oluline,” rääkis EJLi rahvajalgpalli osakonna juht Teet Allas.

„Soovime tuua laagrite kaudu jalgpallimängu igale Eesti lapsele lähemale. Suvelaagrid pakuvad noortele eelkõige lõbusaid treeninguid ning jalgpalliga seotud mänge,” ütles Allas.

Lihula laager on  13-17. juunil ning võimalus registreerida on kõigil jalgpallisõpradel. Eesti Jalgpalli Liit on kohtade arvuks Lihulas toimuvaks laagriks lubanud 30.

Laager saab teoks koostöös kohaliku Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi ja Lihula gümnaasiumiga. Laagri peatreeneriks on Jaanus Getreu.

Laagrist osavõtmise tingimused ja registreerimine SIIN.
Suvelaagrite Facebooki lehekülg

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.