Erakordne publikuhuvi: Toto Cutugno Haapsalu kontserdile on juba pileti ostnud ligi 9000 inimest

Toto Cutugno.
Toto Cutugno.

Tänavuse Haapsalu suvekava rahvarohkeimaks sündmuseks saab tõenäoliselt Itaalia lauliku Toto Cutugno kontsert – sellele on juba eelmüügist müüdud umbes 9000 piletit.

Kontsert on 4. juunil Itaalia kutluuri- ja veinipäevade raames. Pilet maksab 45 eurot.

Linna pressiesindaja Tõnu Parbuse sõnul on tänu Cutugno kontserdile oodata tänavu veinipäevadele 3000-4000 inimest.

Toto Cutugno tutvustus:

Varem vaid ühel korral Eestis esinenud Toto Cutugno on niinimetatud “tõelise itaallase” kehastus. Tema laulud on maailmas enim mängitud ning just Ida-Euroopas on ta saavutanud erilise staatuse – Toto Cutugno laulud murdsid end nõukogude perioodil raudse eesriide taha ja tekitasid tunde tõelisest vabadusest. Kes meist ei suudaks peast laulda Toto Cutugno kõige suuremat hitti “L´italiano” või ümiseda kaasa “Serenata” , „Solo Noi“, „Donna, Donna Mia“ refrääne.

Toto Cutugno on meediaga suheldes tagasihoidlik ja väldib pikki intervjuusid. Laulja sõnul on ta kogu oma elu kirja pannud lauludesse ja tal ei ole vaja rohkem endast rääkida. Küll aga on Toto parandamatu romantik ja väga spontaanne, mistõttu võib juhtuda, et keset kontserti tuleb mees rahva sekka, laulab koos oma fännidega ja jagab neile kallistusi ning autogramme.

Itaalia veinipeo raames täitub Haapsalu, mida kutsutakse ka Põhjamaade Veneetsiaks, Itaalia maitsete, suurepäraste veinide ja muusikaga. Toimuvad näitused ja degusteerimised. Igal aastal külastavad üritust tuhanded Itaalia kultuuri austajad nii Eestist kui ka välismaalt.

Toto Cutugno toob endaga kaasa ligi 20 tippmuusikut ja meeskonnaliiget, garanteerides Haapsalu piiskopilinnuses emotsionaalse ja kõrgetasemelise muusikaelamuse ka kõige nõudlikumale muusikagurmaanile.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.