EE: Lastefoorum muutus ropuks pedofiilide tööpõlluks

typing on a computer keyboard with two hands
typing on a computer keyboard with two hands

Foorumipidajad tunnistavad, et lapsemure.ee’sse satuvad halbade kavatsustega täiskasvanud, kes otsivad kuulutustega alaealisi sekspartnereid. Ka lapsed ise jagavad eakaaslaste alastipilte, kirjutab Dannar Leitmaa Eesti Ekspressis.

„See pole lapse kirjutatud! See on lihtsalt rõve,“ ütleb kolme lapse ema, kellele Eks­press näitab lastele suunatud murefoorumi postitusi. Samal arvamusel on ka teised sama foorumiga tutvunud inimesed. Suvalistest labasustest kuni väga spetsiifiliselt laste ja varateismeliste seksuaalsust ja eneserahuldamist uurivad teemad on kogu lapsemure.ee foorumist kõige elavamad teemad ning nii mõnelgi puhul on tekkinud ka foorumi haldajatel tõsine kahtlus, et selle taga pole lapsed.

Lapsemure.ee kontakttelefonile vastab psühholoog Svetlana Varjun, kes küsimust kuuldes esmalt ohkab.

Nimelt uurin, kas 40 väga spetsiifilist küsimust tüdrukutele nende eneserahuldamise kohta, mille autoriks on väidetavalt 19aastane neiu ja mille seas on küsimusi alates rahuldamisega vahelejäämistest, fantaasiatest kuni abivahenditeni, on psühholoogi arvates naise või lapse kirjutatud. Küsimused on ühegi kirjaveata ja sõnakasutus vastab ilmselgelt haritusele ja täiskasvanulikkusele. Vastuseid on samal ajal kümneid ja kümneid, üks intiimsem kui teine.

„Jah, me teame, et meil on seal selliseid teemasid ja et on inimesi, kellel ei pruugi olla kõige ausamad kavatsused. Aga politsei jälgib meie foorumit,“ ütleb Varjun. Ta lubab uurida, mis foorumis viimasel ajal toimunud on.

Pikemalt loe siit. 

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.