Tippspordist tasapisi eemalduv Kaia Kanepi alustas Stuttgardi turniiri võiduga

F: Kaia Kanepi / Facebook.
F: Kaia Kanepi / Facebook.

Kaia Kanepi (WTA 182.) pidas kolmekuulise võistluspausi järel esimese mängu ja tegi seda edukalt, vahendas Delfi.

Kanepi alistas 759 000 dollari suuruse auhinnafondiga Stuttgardi WTA Premieri tenniseturniiri kvalifikatsiooni avaringis prantslanna Virginie Razzano (WTA 211.) 6:4, 6:4.

30-aastane eestlanna lõi tund ja 22 minutit kestnud kohtumises neli ässa, tegi viis topeltviga ja realiseeris 13 murdepallist kuus. Koguni üheksa topeltveaga patustanud Razzano (32) lõi kaks ässa ja jõudis kuue murdepallini, millest suutis realiseerida neli. Kanepi võitis mängu üldpunktidest 67 Razzano 57 vastu.

Kaia Kanepi teatas 12. aprillil oma Facebooki-lehel, et tipptasemel konkureerimiseks vajalikul määra treenida ning võistelda ta enam ei saa – põhjuseks  viirus, mis pingeolukorras ägeneb.

“Mängin sel nädalal üle pika aja WTA turniiril Stuttgardis, kus alustan kvalifikatsiooniturniirilt. Mängupaus on olnud pikk ja mul on hea meel ennast taas võistlustingimustes proovile panna,” märkis Kanepi. ” Aga… Viimase pooleteise aasta jooksul olen erinevate viirushaiguste tõttu teinud mitmeid lühemaid ja pikemaid pause. Olen andnud lugematu arv analüüse ja pidanud aru erinevate arstidega. Nüüd on selge see, et tipptasemel konkureerimiseks vajalikul määral ma trenni teha ja võistelda enam ei saagi.”

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.