Iloni Imedemaal algavad tasuta lastejooga tunnid

F: Iloni Imedemaa.
F: Iloni Imedemaa.

Iloni Imedemaale oodatakse sel kevadel 4-14-aastaseid lapsi ning noori tasuta lastejoogaga tutvust tegema. Lapsi juhendab spetsiaalse koolitusega lastejooga õpetaja Gea Grigorjev.

Lastejooga on mängulisem versioon iidsest joogateadusest, mille eesmärgiks on arendada tugevust, teadlikkust ja vastupidavust. Lastejooga on põnev ja lõbus. Joogaharjutused on siin põimitud lugude, mängude ja muusikaga. Lastejooga aitab tänapäeva kiires elutempos olla iseenda ja oma kehaga heas kontaktis. Oluline on ka, et lastejooga aitab õppida toime tulema oma tunnetega ning suhtuda lugupidavalt oma kaaslastesse.

Gea Grigorjevi sõnul on tasuta lastejooga tundide eesmärk tutvustada siinsetele lastele joogat ning selgitada välja, kas Haapsalus oleks selliste tundide vastu huvi. „Soovi korral on meil plaanis Iloni Imedemaal pakkuda lastejoogaga tegelemise võimalust ka pikemas perspektiivis. Imedemaa mänguline keskkond on lastejoogaga tegelemiseks väga õige paik.“

Gea Grigorjev on hiljuti Haapsallu elama asunud ja enda sõnul selle paiga fänn. Hariduselt psühholoog, on ta pikka aega tegutsenud noorsootöö valdkonnas ning otsapidi seotud noorte vaimse tervise portaali Peaasi.ee tegevustega. Gea on end pühendanud lastejooga temaatikaga tegelemisele ning jooga ja meditatsioon on leidnud tema südames väga erilise koha. Tütre sünni järel hakkas ta lisaks tegelema kunstiga. Nii arendab Gea end ka illustraatorina ja koos sõbrannaga avati hiljuti Haapsalus pisike galerii Pildiriiul.

Tasuta lastejooga tunnid toimuvad Iloni Imedemaal järgmistel aegadel:

25. aprillil 16.00-17.00 sissejuhatav perejooga tund igas vanuses lastele koos vanematega

2. mail 16.00-17.00 lastejooga 4-7-aastastele (lasteaia- ja eelkooliealised lapsed)

9. mail 16.00-17.00 lastejooga 7-10-aastastele

16. mail 16.00-17.00 lastejooga 11-14-aastastele

23. mail 16.00-17.00 lastejooga 4-7-aastastele (lasteaia- ja eelkooliealised lapsed)

Tundides on lapsed oodatud osalema ilma vanemateta, kuid soovi korral võivad lapsevanemad siiski tundi kõrvalt jälgida. Tund kestab u 60 minutit. Riietus võiks olla mugav ja liikumist võimaldav.

Ühes tunnis saab osaleda maksimaalselt 15 last. Seega on soovitatav enda tulekust eelnevalt teada anda e-maili aadressil imedemaa@salm.ee või telefonil 58362803.

Anne Andrejev

Iloni Imedemaa juhataja

One Response to "Iloni Imedemaal algavad tasuta lastejooga tunnid"

  1. E-M   21. apr. 2016 at 12:26

    Haapsalu jälle üllatab – nii mõnus ja hubane linn ning tundub, et asi läheb järjest paremaks 🙂 Hakka või kaaluma päriselt sinna kolimist, mitte vaid aeg-ajalt külastamist. Edu ka Imedemaa töötajatele! https://lasteaedadest.wordpress.com/

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.