Põnevaid HÕFFi sündmusi – Escape Room ehk põgene, kui suudad

Vaata videot, mis kirjeldab Escape Roomi mängu USAs. 

HÕFFi paljude ürituste hulgast leiab Escape Roomi ehk põgenemistoa, mis on haarav kogemusmäng ja nutikuse proovilepanek.

Escape Roomi saab mängida ainult mitmekesi. Mängima mahub 2-6 inimest, kes on suletud ühte ruumi. Mängijatele on teada osa stsenaariumist, mis toas juhtuma hakkab. Eesmärk on leida toast väljapääs, sest muidu…

Hirmuäratavast olukorrast pääsemiseks ja toast põgenemiseks tuleb lahendada mõistatusi, omavahel suhelda ja jälgida vihjeid.

HÕFFile kohaselt on Haapsalu kultuurikeskuse keldrisaalis toimuvate Escape Roomi mängude teema “Horror film casting”.

Selle taustalugu kõlab nii:

“Leidsid ajalehest kuulutuse, milles kirjutatakse, et pensionile minev kuulus õudusfilmide režissöör teeb oma viimase filmi ja otsib amatöörnäitlejaid. Haarates sõpradega võimalusest kinni, leiategi ennast võtteplatsi ooteruumist. Järsku kostuvad läbi ukse kõrvulukustavad karjed ja kisa. Uurima minnes tuleb ilmsiks, et olete ruumi lukustatud, ning mõistate, et asi ei ole nii nagu kuulutuses lubati.

Teile teatatakse läbi mikrofoni režissööri tõeline pale – teha tõetruu film milles ei kasutata eriefekte, vaid kõik õudused sooritatakse teiepeal.

Teil on 30 minutit, et leida toast väljapääs, ning takistada hullunud režissööri plaan kirjutada end filmiajalukku teie verega…”

Kuna mängu korraldamine pole niisama lihtne, on mängimine tasuline. Eelbroneerimisel maksab see 25 eurot ning kohapeal 30 eurot. 

Escape Room on kultuurikeskuse keldrisaalis avatud:

  • reedel kl 14:30-02:30
  • laupäeval kl 12:00-01:00
  • pühapäeval kl 12:00-16:30

Broneerimise lehel saab broneeringuid teha vaid 00:00-ini, kohapeal saab kokku leppida ka hilisemaid aegu.

Broneeri aeg siin. 

 

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.