27. aprillil Lihula kultuurimajas film “Silmad taevad”


27. aprillil kell 19 Lihula kultuurimajas film “Silmad taevad”. Pilet 3€, alla 14 a. keelatud!

Kolonel Katherine Powell (Helen Mirren) juhatab Londonis ülisalajast droonioperatsiooni terroristide tabamiseks Keenias. Tänu elektroonilisele luurele ja kohapealsele jälgimisele saab Powell teada, et nende sihtmärgid plaanivad enesetapurünnakut ning et missiooni eesmärk muutub süüdlaste tabamise asemel tapmiseks.

Samal hetkel, kui ameeriklasest piloot Steve Watts (Aaron Paul) valmistub tuld avama, siseneb hoonet ümbritsevasse “tapatsooni” 9-aastane tüdruk. See toob kaasa emotsionaalse rahvusvahelise vaidluse, mis jõuab USA ja Briti kõrgeimate ringkondadeni ning kus on kõne all tänapäevase sõjapidamise moraalsed, poliitilised ja isiklikud mõjud.

“Silmad taevas” on põletavalt pingeline põnevusfilm, mille peaosades Oscari-võitja Helen Mirren (“Kuninganna”), Aaron Paul (“Breaking Bad”), hiljuti meie seast lahkunud Alan Rickman (“Visa hing”), Oscari nominent Barkhad Abdi (“Kapten Phillips”), Jeremy Northam (“Tudorid”), Iain Glen (“Troonide mäng”, “Jack Taylor”) ja Phoebe Fox (“Switch”). Lavastas Gavin Hood (“Tsotsi”), stsenaariumi kirjutas Guy Hibbert (“Peamine kahtlusalune”).

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.