Haapsalu linna algkool korraldab kultuurikeskuses heategevuskontserdi

 

plakat

Haapsalu linna algkool kutsub kõiki teisipäeval, 26. aprillil kell 18.30 kultuurikeskuse teatrisaali traditsioonilisele heategevuskontserdile „Koos on vahva“. Sedakorda on tulemas merehõnguline pidu pealkirjaga „Perega merele“, kuna 2016 on Eestis väljakuulutatud merekultuuri aastaks.

Lavale astuvad Haapsalu Linna Algkooli õpilased, õpetajad, vilistlased ja sõbrad. Esinejate hulgas on ka mitmed Haapsalu rahvale tuntud nimed, sh. ansambel Väliharf ning algkooli vilistlane Arno Suislep, kes aastal 2008 saavutas 2. koha telesaate “Eesti otsib superstaari“ superfinaalis.

Esitusele tuleb muusikat nii välismaalt kui kodu-Eestist. Programmi kuuluvad armsaks saanud hitid eesti kultusfilmidest “Mehed ei nuta” ja “Siin me oleme”. Laval näeb ka Pipi Pikksukka ja tema sõpru. Vaheldusrikkas peokavas on nii laulu, tantsu, luuletusi kui üllatusi. Õhtut juhib Marko Matvei.

Pärast kontserti saab koju kaasa osta koolipere valmistatud küpsetisi-maiustusi. Heategevuspeo tulu läheb koolile tahvelarvutite laadimiskasti ostmise fondi ja kooli kodulehe uuendamiseks.

Haapsalu linna algkooli heategevuspidu toimub juba kuuendat aastat järjest. Varasemate heategevusürituste kaasabil on kooli aulasse soetatud uued pingid ja helivõimendus, koolile on ostetud digiklaver ja tahvelarvutid.

Kontserdi perepääsmed on müügil Haapsalu linna algkooli kantseleis Ehte tn 14 hinnaga 6€ kuni 26. aprillini kell 15. Üksikpiletid on müügil kooli kantseleis ja tund enne algust kohapeal, hinnaga 3€. Kuni 3-aastastele on sissepääs tasuta.

Üritust toetavad heli- ja valgustehnikaga Maivel OÜ ja Karl Jakob Nöör ning ansambel Väliharf.

Tule ning veeda tore õhtu koos pere ja sõpradega, sest KOOS ON VAHVA!

Korraldustoimkonna nimel

Maria Strauss

 

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.