Noored Läänemaa maadlejad võitsid Eesti meistrivõistlustelt neli medalit

F: Janar Sõber.
F: Janar Sõber.

23. aprillil peeti Tapal kreeka-rooma maadluse Eesti meistrivõistlused kadettide vanuses noormeestele ja tütarlastele. Kokku oli kohale tulnud 89 noort maadlejat 12-st maakonnast ja 24-st maadlusega tegelevast spordiklubist.

Läänemaad esindasid viis noormeest: kaks poissi Lihulast ja kolm poissi Martnast. Lisaks üks tütarlaps, samuti Martnast.

Päeva parima tulemuse tegi Kaarel Tamm Martna SK-st, kes saavutas -42 kg kehakaalus kuldmedali ja tuli kahekordsesks Eesti meistriks. Samas kehakaalus oli teine SK Martna noormees, Harry Soo sunnitud leppima 5. kohaga.

-58kg kehakaalus saavutas Jaanis Soosaar SK Martnast oma esimese Eesti MV medali. Hea loos ja kindel maadlus andsid tulemuseks hõbemedali. Samas kehakaalus ei suutnud Lihula noormees Rainer Kleinod seekord paremat kui 5. koht.

-76kg kehakaalus võttis Lihulas harjutav Ainar Sten Junker hea loosi, tegi päeva jooksul kolm korralikku maadlusmatši ja saavutas ülitugevas konkurentsis suurepärase Eesti maadlusliidu logoga hõbemedali.

Ainus tütarlaps, kes Läänemaad esindas, on samuti Martna SK nimekirja kuuluv Hele Tamm. Hele saavutas -60kg kehakaalus 3. koha.

Üldarvestuses saavutas Läänemaa 4. koha kaotades Tallinnale, Lääne-Virumaale ja Raplamaale. Klubide arvestuses saavutas Leola 13. koha ja Martna SK 7. koha.

Janar Sõber

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.