President Toomas Hendrik Ilves mängis täna Helsingis Kaiku ööklubis oma lemmiklugusid aastatest 1963-1978. Haapsallane Enriika Liiv käis kohal ja pildistas presidenti, kui ta oli peolt lahkumas.

Läänlane kirjutas täna, et Ilvese esinemine oli vaid nädal enne üritust avatud kõigile ja tasuta, kuid massilise huviliste arvu tõttu Facebookis viidi see üle Helsingi ööklubisse Kaiku, kus kehtestati 7-eurone pääse. Piletid müüdi läbi kahe päevaga.

Facebooki üritusele oli end huviliseks märkinud üle 2700 inimese. Klubi Kaiku asub samas piirkonnas, kus pidi toimuma ka varasem üritus. Ürituse korraldajad on Fullsteam Agency and Universal Music Finland, kes on ühtlasi ka eelpoolmainitud plaadi väljaandjad.

“Toomas Hendrik Ilves on suur muusika fänn ja ta soovis üles astuda,” vastas ürituse korraldaja Fullsteam Agency esindaja küsimusele, kuidas president nõusse saadi.

Üritus tutvustas Ilvese kogumikplaati “Teenage Wasteland – 16 Early Fave Raves Of The President / Teismelise Ahermaa – Presidendi Kuusteist Nooruspõlve Lemmiklugu”, mis ilmus 4. detsembril. Plaadil on lood, mis mõjutasid president Toomas Hendrik Ilvest noorusaegadel, kui ta elas Ameerika Ühendriikides.

Iga ostetud plaadi pealt läheb annetus heategevusprojektile Minu Unistuste Päev, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. President Ilves astub ise üles esitluse diskorina koos Soome rockilegend Sami Yaffaga.

One Response to "Fotod: President Toomas Hendrik Ilves tutvustas Helsingis oma lemmiklugusid"

  1. Uskmatu Toomas   29. apr. 2016 at 06:56

    Tublid mehed on ikka olnud pilli,nalja ja naistemehed!

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.