Pärnu saab Eestis ainulaadse gooti-poe

Spariks-Spiral

Sel laupäeval, Volbriööl, avab Pärnus oma esimese poe Inglismaa tuntud brändi Spiral Direct ametlik esindaja Eestis Spariks.

Sel aastal oma viiendat sünnipäeva tähistav seni üksnes e-poena tegutsenud eksklusiivpood Spariks otsustas avada oma esimese poe ning teha seda just Pärnu kesklinnas, Rüütli tn 35 maja 0-korrusel.

“Kui paari aasta eest poleks ma mingil juhul Pärnusse poe avamist isegi kaalunud, siis nüüd, mil näib, et elu suvepealinnas on üha elavamaks muutumas (ja seda loodetavasti ka hooaja välisel ajal), siis otsustasingi, et võtan selle riski,” rääkis poe omanik Anne Päärnamets. Ta lisas, et kaalukaussi kõigutas kõvasti ka fakt, et ta ka ise Pärnust pärit on.

Spariks esindab mainekat Inglismaa brändi Spiral Direct, mis pakub originaalse disainiga rõivaid ja aksessuaare. Spiral Directi kunst hõlmab eri teemasid nagu fantaasia, haldjad, draakonid, inglid, vampiirid, luupead, steampunktribal, gooti, metal, rock, punk, emo, õudus ning ka vaimude maailm.

“Meie poest leiab endale meelepärase pea igaüks, sest lisaks eelpoolnimetatule on meie sortimendis ka erinevaid vabaaja õlakotte, jalanõusid ning tõeliselt vinge disainiga ujumisriided saabuvaks supelhooajaks,” rääkis Päärnamets.

Spariks avab poe sümboolselt maagilisel Volbriööl – uksed avatakse kell 12 päeval, kuid sulgemisaeg on meelega lahtiseks jäetud ning lükkub hilisesse Volbriöösse.

Spariksi tootevalikuga saab tutvuda aadressil: www.spariks.com ning www.facebook.com/Spariks.

One Response to "Pärnu saab Eestis ainulaadse gooti-poe"

  1. normaalne   29. apr. 2016 at 12:23

    Kas veel imalamaks ei saa seda kodulehte teha? Pannakse nagunii kinni nagu enamik taolisi poode, sest kaup on sama mis balta turul.

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.