President Ilves on täna Helsingis diskoriametis – publikuhuvi on erakordselt suur

President Toomas Hendrik Ilves. F: Fullsteam Records & Agency / Facebook.
President Toomas Hendrik Ilves. F: Fullsteam Records & Agency / Facebook.

Täna keerutab Helsingis Bar Siltanenis plaate Eesti president Toomas Hendrik Ilves, kes mängib oma lemmiklugusid aastatest 1963-1978. Suure publikuhuvi tõttu vahetati esinemispaik suurema vastu – kohale võib tulla ligi 3000 inimest.

Ilvese esinemine oli vaid nädal enne üritust avatud kõigile ja tasuta, kuid massilise huviliste arvu tõttu Facebookis viidi see üle Helsingi ööklubisse Kaiku, kus kehtestati 7-eurone pääse. Piletid müüdi läbi kahe päevaga.

Facebooki üritusele oli end huviliseks märkinud üle 2700 inimese. Klubi Kaiku asub samas piirkonnas, kus pidi toimuma ka varasem üritus. Ürituse korraldajad on Fullsteam Agency and Universal Music Finland, kes on ühtlasi ka eelpoolmainitud plaadi väljaandjad.

“Toomas Hendrik Ilves on suur muusika fänn ja ta soovis üles astuda,” vastas ürituse korraldaja Fullsteam Agency esindaja küsimusele, kuidas president nõusse saadi.

Üritus tutvustab Ilvese kogumikplaati “Teenage Wasteland – 16 Early Fave Raves Of The President / Teismelise Ahermaa – Presidendi Kuusteist Nooruspõlve Lemmiklugu”, mis ilmus 4. detsembril. Plaadil on lood, mis mõjutasid president Toomas Hendrik Ilvest noorusaegadel, kui ta elas Ameerika Ühendriikides.

Iga ostetud plaadi pealt läheb annetus heategevusprojektile Minu Unistuste Päev, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi. President Ilves astub ise üles esitluse diskorina koos Soome rockilegend Sami Yaffaga.

Enriika Liiv

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.