Parvlaeva Ormsö opereerimise hankes tunnistati edukaks AS Kihnu Veeteed

220520152124 (2)

Lääne maavanem sõlmis täna hankelepingu ASga Kihnu Veeteed, mille järgi alustab Kihnu Veeteed alates 1. juunist opereerimist Sviby-Rohuküla-Sviby reisiparvlaevaliinil riigile kuuluva parvlaevaga Ormsö. Leping sõlmiti viieks aastaks.

Lihtsustatud korras tellitava teenuse hankesse esitati kaks pakkumust, AS Kihnu Veeteed ja Tuule Liinid OÜ poolt. Mandri ja Vormsi vahel plaanitakse aastas 2644 reisi, mille teenindamiseks taotles Kihnu Veeteed 2016. aastaks kokku 445 779 eurot. Kahe pakkumuse vahe oli väiksem kui 10%.

Hankekomisjon tegi maavanemale ettepaneku kvalifitseerida mõlemad pakkujad ja tunnistada nende pakkumused hanketingimustele vastavaks. Maavanem tunnistas edukaks Kihnu Veeteede pakkumuse, kuna see on madalaima hinnapakkumusega pakkumus. Hankekomisjoni esimehe Merle Mäesalu sõnul lisandub veoteenusele veel Ormsö tegelik kütuse- ja kaldavoolukulu, mis tasutakse vedajale arvete alusel.

Kehtiv otseleping Väinamere Liinid OÜga lõpeb 31. mail 2016. “Loodame, et piletite müük ja laeva üleandmine ühelt vedajalt teisele laabub sujuvalt ja reisijatele probleeme ei teki,” lisas Mäesalu.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.