Lauatennise Haapsalu karikasarja võitsid Aaro Õismets ja Karin Talving

DSC_000001
Meespaaride võitjad.

Lõppesid ligi pool aastat kestnud 6-etapiline Haapsalu XV Karikasari ja Läänemaa XI Rahvaliiga.

Karikasarjas osales kokku 92 mees- ja 38 naislauatennisisti, Rahvaliigas 106 mängijat. Esimest korda tulid kõigis kolmes klassis võitjaiks läänlased.

Meestest tuli kokkuvõttes esimeseks Aaro Õismets 237 punktiga ja teiseks Andrus Steinbach (LTK Kalev, 229 p), kes olid ka finaalis esimene ja teine.

Kokkuvõttes kolmanda koha sai mõneti üllatuslikult Heikki Sool 216 punktiga, kellele piisas finaalis kuuendast kohast.

Enne finaali kindlalt esikolmikus olnud Mihkel Puhm jäi tujutu mänguga finaalis 12. ning kokkuvõttes 214 punktiga neljandaks, kuid oli parim juunior.

Naispaaride võitjad.
Naispaaride võitjad.

Naistest võitis finaali ning ka kokkuvõttes Karin Talving 243 punktiga, teiseks jäi Janely Vestli ning kolmandaks Maria Võrklaev (kõik Haapsalu LTK).

Rahvaliiga kokkuvõttes kogus Karin Talving 239 punkti, Kaaro Saatmäe 217 p, Ain Raid (Märjamaa) 212 p, Mati Paat 211 p, Allex Rummel 200 p.

Karin Talving oli ka parim naispaarismängija, meestest oli parim paarismängija Andrus Steinbach.

Parimad kadetid olid Marii Ert ja Dmitri Rakel Keilast.

Finaali igamehe paarismängus tulid võitjaks Õismets-Grigori Maltizov (Haapsalu-Maardu), teiseks jäid Steinbach-Rakel, kes alistasid paari Akman-Sool. Naispaaridest võitsid Talving-Võrklaev.

Mai keskel peetakse Eesti Lauatenniseliidu laste karikasarja finaal Aseris ning meie Eesti koondislastele veel juunioride TOP-8, veteranide MM Hispaanias, jaanipäeval Põhja-Euroopa noorte meistrivõistlused Haapsalus, Baltimaade noorte TOP-10 ning noorte EM Horvaatias Zagrebis.

Lõppesid ka Pärnumaa karikasarja võistlused, kus üldkokkuvõttes sai kolmanda koha Aaro Õismets. Juunioride arvestuses oli Karin Talving teine ning kadettide arvestuses Allex Rummel kolmas.

Heikki Sool

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.