Fotod sündmuskohalt: Pärnumaal hukkus avariis 27-aastane Portugali kodanik

Pärnumaal oli täna ränk avarii, milles hukkus autos olnud kaasreisija, 27-aastane Portugali kodanik, ning viga said 26-aastane mees ja 23-aastane naine.

Täna kell 5.09 teavitati liiklusõnnetusest Pärnumaal Krundikülas, Tallinna-Pärnu-Ikla maantee 171. kilomeetril. Pärnu suunas liikunud sõiduauto Ford juht kaotas sirgel teelõigul sõiduki üle kontrolli ja sõitis teelt välja.

Sõiduk paiskus vasaku küljega vastu puud ja õnnetuse tagajärjel said kergemaid vigastusi sõidukit juhtinud 26-aastane mees ning juhi kõrval istunud 23-aastane naine.

Auto tagaistmel olnud 27-aastane mees toimetati raskete vigastustega haiglasse, kus ta kella 18 paiku saadud vigastustesse suri. Õnnetuses hukkunud mees oli Portugali Vabariigi kodanik.

Pärnu politseijaoskonna juhi Andres Sinimeri sõnul on hetkel teada see, et sõidukijuht alustas oma teekonda Leedust.

„Me teame praegu, et õnnetuse toimumise hetkeks oli tal seljataga üsna pikk öine teekond. Kuigi hetkel pole kindlalt teada, miks õnnetus juhtus, võime oletada, et varahommikuks ei olnud juhi reageerimisvõime enam adekvaatne. Palume juhtidel pikemat teekonda ette võttes planeerida oma sõit nii, et sinna sisse oleks arvestatud aega puhkamiseks, mis oluliselt vähendab riski sattuda õnnetusse,“ ütles Sinimeri.

Juht oli õnnetuse toimumise hetkel kaine ja omas vastava kategooria juhtimisõigust. Selle, mis põhjustel õnnetus juhtus ja kas hukkunud mees kasutas turvavarustust nõuetekohaselt, selgitab välja menetlus.

_MG_3363 _MG_3364 _MG_3366 _MG_3367 _MG_3386

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.