Homses Maalehes: Eakad eestlased käivad Iisraeli armeed abistamas

image007

Aprillis käisid neli eestlast vabatahtlikena Iisraeli armeel abiks sidevahendeid parandamas, nende hulgas haarasid mutrivõtme ka kaks pensionieas prouat.  Üks neist tõdes Maalehele, et ei oleks noorenagi sellist asja arvanud juhtuvat, veel vähem praegu, invaliidsuspensionil olles.

Eesti käod kukuvad Soome suguvendadest rõõmsamalt

Muusikute käigult tehtud vaatluste põhjal võib öelda, et Eesti käod kukuvad peamiselt mažooris, kuid näiteks Soome käod vajuvad pisut kurvameelsusse. Maaleht selgitas, kuidas meie käod siis ikkagi kukuvad.

Kinnisvaraettevõtjad riigi üürikorteritest: 240 miljoni euro eest rumalust

Miljonite eurode kulutamine riiklike üürikorterite ehitamiseks on raha põletamine ega lahenda neid probleeme, mida ettevõtlusminister Liisa Oviir lahendada loodab. Nii ütlevad kinnisvaraettevõtjad. Ettevõtlusminister Liisa Oviir on maksumaksja raha eest üürikorterite ehitamise programmi mõtet põhjendanud sellega, et see mõjutab inimeste elu- ja töökohavalikuid. Maaleht uuris, kas ikka mõjutab?

Margus Viigimaa: hirm surma ees on mõnegi inimese ellu tagasi aidanud

Hinnatud kardioloog ja tervislike eluviiside eest seisja, tegevarst ja professor Margus Viigimaa on nõus teid kas või hirmutama. Peaasi et te õppust võtaksite ja oma südant enda südameasjaks peaksite. Samas tõdeb ta intervjuus, et meie rakud on programmeeritud töötama kindla aja. Ükskord saab see paratamatult otsa. Seetõttu pole ka tõenäoline, et inimesed hakkaksid meditsiini arenedes palju kauem elama

Marie Under tagasi kodumaal: kas tema hing on rahul?

Kas Eesti XX sajandi mõjuvõimsaima poetessi hing on rahul? Luuletajapaari Marie Underi ja Artur Adsoni 72 aasta pikkuseks kujunenud eksiil on lõppenud – 9. juunil sängitatakse nende põrm Rahumäe kalmistule Underite perekonna hauaplatsile. Kirjanik Jaak Urmet arutleb, milline võiks olla Marie Underi ja Artur Adsoni säilmete ja haua mõju avalikule ruumile?

Allikas: Maaleht.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.