Päästjad aitasid posti küljest lahti kajaka, keda teised linnud ründasid

10. mail kella 17.13 paiku teatasid tähelepanelikud pealtnägijad häirekeskusele, et Pärnus kesklinna silla läheduses on kajakas tänavavalgustiposti külge kinni jäänud ning teised linnud ründavad teda. Päästjad aitasid kajaka posti küljest lahti ning viisid ta loodusesse. Liiklus oli sillal, päästeoperatsiooni ajal ühes suunas suletud umbes 5 minutit.

raba kulu2

10. mai hommikul jätkusid kustutustööd Vändra vallas, kus esmaspäevast alates põleb turbapinnas. Kella 20.18 paiku tööd lõpetati, täna kontrollitakse ala uuesti üle ning vajadusel kustutustööd jätkuvad.

10. mail kell 15.31 teatati häirekeskusele põlengust Vändra vallas Orikülas. Teataja sõnul põles mets. Päästjad selgitasid kohapeal välja, et põles okaspuu metsaalune ning mõned puud. Tulekahju kustutati kell 17.13. Kokku põles umbes pool hektarit pinnast.

 

Saaremaa:

10. mail kell 16.59 sai häirekeskus teate pinnasepõlengust Valjala vallas Rannakülas. Päästjad kustutasid esialgsetel andmetel hooletustest lõkke tegemisel alguse saanud tulekahju kell 18. Kokku põles umbes 900 ruutmeetrit kulu.

Raplamaa:

10. mail kell 18.47 teatati häirekeskusele pinnasepõlengust Kohila vallas Angerja külas. Päästjate sündmuskohale saabudes selgus, et põles umbes 40 ruutmeetrit metsaalust. Tulekahju kustutati kella 19.26 paiku.

Järvamaa:

10. mail kell 21.26 teatati häirekeskusele, et Paides Hämariku tänaval on ilves tulnud koduhoovi ning pikutab kasvuhoones. Päästjad läksid sündmuskohale asja uurima ja tegid kindlaks, et seal tõepoolest oli ilves. Päästjad sulgesid kasvuhoone ukse ning võtsid ühendust veterinaariga. Ilves uinutati spetsialist poolt ning viidi ära.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.