Kiltsi lennuväljal sai liiklusõnnetuses surma 22-aastane mees, viga sai ka autojuht

Täna, 14. mail kell 18.39 anti politseile teada liiklusõnnetusest Ridala vallas Kiltsi külas asuval lennuväljal. Esialgsetel andmetel oli tegemist autohuviliste kogunemisega, mis oli kooskõlastatud territooriumi valdajaga.

Hetkel teadaolevalt kaotas sõiduauto Audi juht oma sõiduki üle kontrolli ja sõitis otsa tee ääres seisnud 22-aastasele mehele, kes suri saadud vigastustesse. Lisaks sellele viis kiirabi õnnetuspaigast haiglasse juhi, kes sai viga.

Haapsalu politseijaoskonna välijuhi Rene Pajula sõnul on pealtnägijate kirjeldustest teada, et kiirused omavahelises mõõduvõtmises võisid olla ohtlikult suured.

„Panen kõigile autospordihuvilistele südamele, et enda ja tehnika võimeid proovile panna soovides tuleb osata ohtusid ja kohti õigesti hinnata. Kui autod liiguvad väga suurtel kiirustel, võib ka lihtne juhtimisviga kaasa tuua väga tõsiseid tagajärgi nagu antud juhul. Adrenaliin mõjutab oluliselt inimese võimet olukorda realistlikult hinnata, seepärast on oluline, et ümbritsevad inimesed julgeksid ja tahaksid arutult riskeerida soovivaid kaaslasi takistada,“ ütles Pajula.

Õnnetuse täpsemad asjaolud selgitab välja kriminaalmenetlus.

3 Responses to "Kiltsi lennuväljal sai liiklusõnnetuses surma 22-aastane mees, viga sai ka autojuht"

 1. Tiiu   14. mai 2016 at 21:19

  Kas hukkunu nime ka saaks?

  Vasta
 2. Toivo Tomingas   15. mai 2016 at 09:14

  Jälle üks mõttetu surm arutu tegevuse tagajärjel! Autojuhile, kes noormehe surnuks sõitis, annaksin 2 aastat reaalset vangistust ja seejärel 5-aastase autojuhtimise keelu. Ütlete, et õnnetus? Ohvri jaoks küll, kuid sohvri puhul sihilik tegevus, mille tulemusi võib suure tõenäosusega ennustada. Shveitsis on mootorisport minu teada just niisuguste õnnetuste vältimiseks üldse keelatud.
  T.Tomingas

  Vasta
 3. pph   15. mai 2016 at 17:58

  mida sa tõmbled siin kommentaariumis .sina ainult ANNAKSID mitte ei ANNA .sama hea et äkki mängin malet ja kuul jookseb kokku ja suren äkki ära .tra taun keelame male ka ära v ??

  Lp, Raido

  Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.