Rainer Nõlvak homses Maalehes: maainimestelt võiks osta julgeolekuteenust

image008

Rainer Nõlvak: maainimestelt võiks osta julgeolekuteenust

Ettevõtja Rainer Nõlvak on maal elades hakanud julgeolekule vaatama uue pilguga ning soovitab juba praegu teha maainimestega kokkuleppeid, mis aitaks võimalikke kriise üle elada. Samuti tõdeb ta intervjuus Maalehele, et  inimeste unelm raske tööga haljale oksale jõudmisest ei kehti enam.

Tuntud ravitsejad aitasid Kalevi korvpallurid Nõukogude Liidu meistriks 

Kalevi korvpallimeeskonnale tõid 25 aastat tagasi ihaldatud meistritiitli kehalt terved ja vaimult tugevad mängijad. Sellele aitasid kaasa tuntud ravitsejad Vigala Sass ja Heiki Krimm. Valgejõe nõid Krimm räägib Maalehele oma toonastest tegemistest korvpallimeeskonna abilisena.

Mida teha, kui rästikud vallutavad koduaia?

Mida teha, kui maamaja ümbruses uitavad rästikud, ning nõuanded ja soovitused nendega koos elamiseks on üksteisele risti vastu­käivad? Madude hingeeluga kursis olev Peeter Põldsam käis koos Bianca Mikovitšiga rästikut püüdmas.

Maaleht proovist Eestis ehitatud elektriautot 

Eesti üks esimesi e-residente ameeriklane Michael Richardson ehitab siin vanad sportautod elektrisõidukiteks. Jüri Aarma käis elektrilist retroautot proovimas.

Jaekampaania

19. mail algab Maalehe jaekampaania, mis kestab kolm nädalat. Maaleht aitab ilusat Eestimaa suve nautida suveks sobivate auhindadega. Iga nädal on uus auhind.

Kampaanias osalemiseks tuleb osta Maaleht ja registreerida ostutšekk saates SMS numbrile 15977. Täpsed juhised SMSi saatmiseks on kirjas kampaanias osalevate Maalehtede esikaanel (s.o 19.05, 26.05, 02.06 ajalehed).

 Auhinnad

19.05 lehe ostjate vahel loositakse välja 1 x 500 € väärtuses kütust Nestelt.

26.06 lehe ostjate vahel loositakse välja jalgratas Bottecchia Sportlandilt. Loosis on kaks ratast.

02.06 lehe ostjate vahel loositakse välja Eesti disaingrill Disainmetilt – põdrateemaline söegrill.

Allikas: Maaleht.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.