Läänemaa tiim pääses Ajujahi saate finaali

Levoni tegijad: Aleksandra Varnaeva, Markus Lember, Taavi Raidma, Karel Nappus ja  Priidu Paomets. F: www.facebook.com/levideramusic/
Levoni tegijad: Aleksandra Varnaeva, Markus Lember, Taavi Raidma, Karel Nappus ja  Priidu Paomets. F: www.facebook.com/levideramusic/

Ajujahi eilses telesaates valiti Läänemaalt pärit tiimi välja mõeldud Levoni virtuaalne lauluõppe rakendus kolme finalisti sekka. Finaali otsesaade on ETV-s 26. mail. Konkursi auhinnafond on 60 000 eurot.

Tehnopoli Startup inkubaatori juht Martin Goroško avaldas enne eilset saadet arvamust, et Levon edasi ei pääse. Läks aga teisiti. “Peamiseks nõrkuseks pean inimeste vajadust teenuse järele ning üsna tihedat konkurentsiolukorda. Täna on olemas mitmeid videokanaleid, mis õpetavad nii laulma, tantsima kui ka pilli mängima. Puudub küll otsene tagasiside funktsioon, kuid baasteadmised on lihtsasti kättesaadavad ja omandatavad,” rääkis Goroško.

Levon on virtuaalne hääleseadja, mis pakub intuitiivset reaalaegset tagasisidet algajale ja edasijõudnud lauljale. Levoni peamisteks funktsioonideks on: video-, pildi- ja animatsioonipõhised õppematerjalid, masinõppepõhised soovitused, reaalaegne visuaalne tagasiside, progressiivne õppemetoodika ja võimalus saada tagasisidet professionaalsetelt hääleseadjatelt.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.