Helen Koppa: Helesinised unistused Kiltsi tööstusala ja lennuvälja arendamisest jätame esialgu kaugemasse tulevikku

Ridala vallavanem selgitas värskes vallalehe numbris, millised on tema käe all valla suuremad arenguplaanid. 


Helen Koppa
Ridala vallavanem


On looduse tärkamise aeg ja katsume meiegi ühiselt saavutada vallas natuke uut hingamist vahelduseks möödunud pingelisele perioodile valla valitsemises.

Alates 3. maist olen Ridala vallavanem ja loodan, et minu siiani ladusalt läinud koostöö vallarahvaga sujub sama hästi ka edaspidi. Vallavalitsuses ei ole lähiajal rohkem muudatusi ette näha, ka igapäevatöös katsume tegeleda pigem sisu kui vormiga.

Jätkame Panga spordihoone projekteerimisega, millega loodame jõuda lõpusirgele selle aasta lõpuks, et järgmiseks aastast oleks valmisolek ehitamiseks.

AS Uuemõisa Teenuse müügist tekkiv tulu investeeritakse Uuemõisa piirkonna elanike heaoluks renoveerides üheaegselt nii mõisa kui ka parki. Hooldame ja ehitame jõudumööda valla teid ja vajadusel kaalume nii teedele kui ehitistele lisarahastust pangalaenuga. Helesinised unistused Kiltsi tööstusala ja lennuvälja arendamisest jätame esialgu kaugemasse tulevikku, kuid unistamast päriselt ei loobu.

Ühinemisläbirääkimistel Haapsaluga jätame kõrvale poliitilised erimeelsused ja ajame endiselt Ridala asja, sest ühendomavalitsusest kujuneks ju kunagi meie kõigi „oma“ vald.

Siiani on läbirääkimised kulgenud rahulikult ja asjalikult, on kaasatud erinevaid spetsialiste ja nende arvamuste ning seisukohtadega arvestatakse. Võimalik on, et teravamate probleemideni pole siiski veel jõutud.

Ühinemisläbirääkimiste infot avaldatakse jooksvalt Ridala valla kodulehel http://ridala.kovtp.ee/uhinemislabiraakimiste-info.

Koostamisel on eraldi kodulehekülg ühinemisläbirääkimiste kajastamiseks, millele tagatakse juurdepääs nii Haapsalu linna kui ka Ridala valla kodulehelt.

Aasta teises pooles, pärast suvepuhkuste perioodi, algavad läbirääkijate kohtumised kogukondadega. Jääme ootama vallaelanike aktiivset osavõttu ja kaasa mõtlemist.

Soovin kõigile ilusat ja tegusat kevadet!

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.