Haapsalus ja Paralepas olid vägivaldsed tülid

27. mail kella 22 paiku löödi Haapsalus Tallinna tänaval korteris omavahelise tüli käigus 30-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

28. mail kella 20 paiku löödi Ridala vallas Paralepa alevikus maja hoovis omavahelise tüli käigus 43-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

26. mail kella 15 paiku avastati, et Noarootsi vallas Spithami külas on elumajast varastatud erinevat kodutehnikat. Kahju on 1000 eurot.

Hiiumaa:

28. mail kella 2 paiku löödi Kärdlas Lubjaahju tänaval asutuse ruumides 22-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

28. mail kella kell 12.59 andis merevalvekeskus Kärdla merepäästjatele edasi teate, et Kärdlast 2 kilomeetrit Lehtma poole on juht oma alusega kivi otsa sõitnud. Esialgsetel andmetel viibis vigastatud sõukruviga ja lekkiva aluse pardal viis inimest. Kell 13.12 jõudsid politseinikud abivajajateni ja võtsid kolm merehädas olnud inimest pardale. Teised kaks jätkasid vigastatud algusega liikumist Kärdla sadama suunas ja politseinikud turvasid neid oma alusega. Kell 13.55 jõudsid mõlemad alused Kärdla sadamasse. Õnnetuses keegi viga ei saanud.

Kui merel on juhtunud õnnetus, võta kohe ühendust hädaabinumbriga 112. Tallinna merevalvekeskusega JRCC Tallinn saab ühendust telefonil 619 1224 või raadiokutsungiga (VHF 16 ja 69) TALLINN MEREVALVEKESKUS.

Järvamaa:

25. mail kella 23 paiku löödi Paides Tallinna tänaval majas omavahelise tüli käigus 17-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Pärnumaa:

29. mail kella 11 paiku löödi Pärnus Haapsalu maanteel maja hoovis 53-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

26. mail kella 2 paiku varastati Pärnus Suur-Sepa tänaval meelelahutusasutuse eest tõukeratas ja jalgratas. Kahju on 230 eurot.

Raplamaa:

28. mail kella 19 paiku löödi Raplas seni tuvastamata kohas 30-aastast meest.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.