Tänased mängud: Jalgpalli EMil algavad kaheksandikfinaalid

Kl 15.50:

Täna algusega kell 15.50 alustavad ETV ja ERR-i spordiportaal otseülekannet jalgpalli EM-finaalturniiri esimeselt kaheksandikfinaalmängult Šveits – Poola.

Šveits lõpetas A-alagrupi teisena, alistades avamängus Albaania 1:0 ning viigistas seejärel Rumeeniaga 1:1 ja Prantsusmaaga 0:0. Poola lõpetas teisena C-alagrupi. Esimeses kohtumises alistati Põhja-Iirimaa 1:0 ning seejärel viigistati Saksamaaga 0:0 ja alistati Ukraina 1:0.

Kl 18.45:

Algab ETV otseülekannet Walesi ja Põhja-Iirimaa kohtumisest. Tegemist on esimese korraga, kui Wales ja Põhja-Iirimaa kohtuvad suurturniiril play-off faasis. Ühtlasi on tegemist ka esimese korraga pärast 1958. aastat, kui need koondised pääsesid suurturniiril play-off faasi.

Kl 21.35:

Algab otseülekanne Horvaatia ja Portugali kohtumisest. Portugal on võitnud Horvaatia vastu seni kõik kolm omavahelist kohtumist, lüües kokku kuus väravat ja laskmata endale ainsatki palli sisse. Suurturniiril oldi vastamisi 1996. aasta EM-il ja siis sai Portugal kindla 3:0 võidu. Viimati kohtuti 2013. aastal Genfis, kus Portugal võitis Cristiano Ronaldo väravast 1:0.

Allikas: ERRi uudisteportaal

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.