Tänasest asus Haapsalu-Tartu bussiliini teenindama GoBus

GoBusi Lõuna piirkonna direktor Valter Keis tänab esimese eduka reisi puhul Haapsalust Tartusse bussijuht Enn Kõomägit. F: Henri Pokk.
GoBusi Lõuna piirkonna direktor Valter Keis tänab esimese eduka reisi puhul Haapsalust Tartusse bussijuht Enn Kõomägit. F: Henri Pokk.

Alates tänasest teenindab Haapsalu ja Tartu vahel sõitvat liini GoBus, bussid väljuvad korra päevas nii Haapsalust kui ka Tartust.

Lääne maavalitsusega sõlmitud liinileping kehtib kuni 31. detsembrini 2017. Busside traditsioonilised väljumisajad Haapsalust ja Tartust jäävad samaks. Seega väljub buss iga päev Haapsalust kl 6.25 ning Tartust 16.45.

“Küll aga lisandus senisele liinile Põltsamaa peatus, mis pikendab õige pisut sõidu kestvust,” ütles GoBusi Lääne piirkonna juhataja Andrei Mändla. “Olevalt suunast kestab sõit kokku 4 tundi ja 10-20 minutit.”

Olulisemad vahepeatused on lisaks Põltsamaale Haapsalu-Tartu liinil veel Risti, Märjamaa, Rapla, Türi, Paide ja Mäo.

“Teeme endast kõik oleneva, et sõit risti läbi Eestimaa oleks reisijatele sujuv ja võimalikult mugav,” lubas Mändla. “Seetõttu sõidavad liinil mitte vanemad kui 11-aastased bussid ning kõigis on olemas WC.”

Ühe otsa pilet maksab 11 eurot ja 10 senti, soodustusi liinil ei ole. Sõidu eest on võimalik tasuda sularahas, pangakaardiga ning GoBusi kaardiga.

Andrei Mändla
AS Go Bus Läänemaa piirkonna juhataja

2 Responses to "Tänasest asus Haapsalu-Tartu bussiliini teenindama GoBus"

  1. Epp   1. juuli 2016 at 14:06

    Väga tore, et korralikud bussid tagasi on – saan jälle hakata selle bussiga sõitma.

    Vasta
  2. eino   2. juuli 2016 at 14:56

    WC-d kasutada ju ei saa, sõidu ajal bussis liikuda ei tohi ja seisu ajal WC-d kasutada ei tohi, seda ütleb seadus . Mis nüüd bussidel vahet, kas GO või MK . Vinguda võib alati.

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.