Chalice esineb 11. augustil Haapsalus hoolekandekeskust toetaval kontserdil

kontsertMTÜ Eesti Asenduskodude Laste Liidu eestvedamisel on 11. augustil Grand Holm Marinas suvist purjehooaega lõpetav heategevuslik kontsert, mille tulu on suunatud Haapsalu Hoolekandekeskuse kasvandike vabaaja võimaluste edendamisele.

Kontserdil astub üles armastatud Chalice alias Jarek Kasar ning sissepääsuks on annetused alates neljast eurost, andes külastajatele võimaluse teha soovi- ja võimetekohane kingitus kohalikule lastekodule.

MTÜ tegevjuhi Marko Adamsoni sõnul on tegemist üritusega, milles on kolm head ühes. „Esiteks tähistame kontserdiga suurejooneliselt organisatsiooni neljandat sünnipäeva ja täname suurimaid toetajaid. Teiseks annab üritus võimaluse panustada Haapsalu Hoolekande laste ja noorte heaolu edendamisse,” ütles Adamson.

Haapsalu seotus lasteliiduga ei piirdu vaid augustikuise kontserdiga. Adamson ütles, et kohalik hoolekandekeskus on MTÜ partner juba organisatsiooni asutamisaegadest saadik. Lisaks on Haapsalust pärit ka liidu kommunikatsioonijuht, kelle algatusel heategevusliku eesmärgiga kontsert ja toetajate tänuüritus Grand Holm Marinas aset leiabki.

Ürituse toimumispaiga valikul mängis tegevjuhi sõnul märkimisväärset rolli Haapsalus valitsev õhkkond: „Kontserdi tarbeks ideaalne – idülliline merelinn koos imekauni päikseloojangu ja hea muusikaga on kõik, mida hing ühel augustikuisel suveõhtul vajab.“

Määravaks sai ka kohalike ettevõtjate heatahtlikkus. Ürituse sujuvat toimimist toetavad kohalikest Hapsal Dietrich, Grand Holm Marina, Markus Sein, Maarika Roosi Photography ja Antti Tsugart. „Täitsa uskumatu, kui vastutulelikud on inimesed Haapsalu linnas,“ rõõmustas Adamson. Ta ootab Chalice’i kuulama kõiki, kellele pakub naudingut tema looming ja tunne, mis tekib head tehes.

Piletihind on muudetud vabatahtliku suurusega annetuseks, et anda külastajale vabadus otsustada. „Eks igaüks teab ise, kui suurel määral ta meie tegevusi soovib toetada,“ ütles Adamson. Alumiseks piiriks on pandud siiski sümboolselt 4 eurot.

Heategevuslik kontsert algab 11. augustil kell 19. Järelpidu on lounge’is Aed. Võta sõbrad kaasa ning tee lõbutsedes Haapsalu Hoolekandekeskuse lastele head!

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.