Laupäeval annavad lounge’i Aed terrassil tasuta kontserdi kaks Itaalia lembelaulikut

Francecso Mauro.
Francecso Mauro.

Lounge AED terrassil on sel nädalavahetusel mõlemad päevad live-esinejate päralt. Reedel esineb kooslus Sax Station, mis koosneb DJ’st ja saksofonistist. Laupäeval esinevad kaks Itaalia päritolu lauljat – juba korduvalt Haapsalut hullutanud Tommaso Primavera ja esimest korda Eestis esinev Francecso Mauro.

Tommaso Primavera on suurepärane ja kuum pianist Itaaliast, kelle lauluhääl ei jäta kedagi külmaks. Aastast 1985 on Tommaso esinenud Itaalia suurimates klubides, hotellides ja restoranides. Tema repertuaaris on nii Itaalia, Ladina-Ameerika, Prantuse kui ka Hispaania ja Brasiilia lugusid. Tommaso on mänginud Tai kuninga auks ja ka Roomas Hispaania konsulis.

Tommaso Primavera.
Tommaso Primavera.

Francesco tuli Eestisse Tommaso palvel ja annab oma esimese etteaste Haapsalus. Mõlemad lauljad on audentse häälega ja külmaks ei jäta nende etteaste kedagi.

Tommaso on avamas Tallinnas enda pianobaari BART pianobar , kus on võimalik neid kahte muusikut musitseerimas näha terve augustikuu.

Lounge AED on kõigile huvilistele avatud alates 19-st ja kontserdi algus on orienteeruvalt kl 22. Kontsert on kõigile tasuta!

Tommaso Primavera:

Francesco Mauro:

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.