Haapsalus varastati 600-eurone mobiiltelefon

6. augustil kella 6 paiku varastati Haapsalus Karja tänaval majas mobiiltelefon Samsung. Kahju on 600 eurot.

Hiiumaa:

6. augustil kella 20 paiku löödi Kärdlas Posti tänaval majas löödi 34-aastast meest ja tekitati valu 29-aastasele naisele. Kahtlustatavana peeti kinni 15-aastane ja 48-aastane mees.

Pärnumaa:

6. augustil kella 1 paiku tungiti Pärnus Side tänaval kallale 27-aastasele mehele, kellelt võeti ära mobiiltelefon Samsung ja rahakott koos dokumentide ning sularahaga. Kahju on 1250 eurot.

Ööl vastu 5. augustit varastati Halinga vallas Halinga külas kortermaja juurest ATV Kymko. Kahju on 1000 eurot.

5. augustil kella 22 paiku varastati Pärnu rannas ujuma läinud inimeselt isiklikud asjad koos rahakoti ja mobiiltelefoniga. Kahju on 347 eurot.

5. augustil varastati Pärnu rannas toimunud muusikafestivali alal käekotist mobiiltelefon ja rahakott koos sularaha ning dokumentidega. Kahju on 345 eurot.

7. augustil kell 1.20 avastati, et Pärnus Side tänaval on varastatud lukustatud jalgratas. Kahju on selgitamisel.

7. augustil kella 3 ja 10 vahel varastati Anton Hansen Tammsaare puiesteel majutusasutuse avatud rõduukse kaudu numbritoas mobiiltelefon Samsung ja muid esemeid. Kahju on 420 eurot.

5. augustil kella 23 paiku löödi Pärnus Side tänaval festivali alal 19-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Raplamaa:

7. augustil kella 6 ajal löödi Raplas korteris omavahelise tüli käigus 20-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

7. augustil kella 20 paiku löödi Kehtna vallas korteris omavahelise tüli käigus 17-aastast neiut ja 25-aastast meest. Kahtlustatavana peeti kinni 18-aastane mees.

7. augustil kella 4 paiku tõugati Märjamaa alevis 33-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.