Neljapäeval on lapsed oodatud Paraleppa matkama ja loodust uurima

Neljapäeval, 11. augustil algusega kl 10 toimub Paralepa matkaradadel Läänemaa Noortekogu ja Silma Õpikojaga koostöös “Päev Lastega looduses”.

Päev on suunatud 7-12-aastastele poistele ja tüdrukutele. Läänemaa Noortekogu noored usuvad, et loodusest hooliv laps peab lugu ka inimestest enda ümber ning kõige ehedamalt saab loodust tundma õppida elava looduse keskel. Nii tekkis mõte tuua lapsed loodusele lähemale ja koostöös Silma Õpikojaga saab idee teoks.

Päeva jooksul saavad lapsed osaleda lõbusas värvide jahis, õpitakse koos matkates tundma looduse eri külgi – vaadeldakse putukaid ja taimi ning eristatakse lindude laule, mängitakse põnevaid mänge ja ollakse loovad.

Lisaks loodussõbralike vaadete kujundamisele saavad lapsed võimaluse omavahel sotsialiseeruda ja saada seeläbi uusi sõpru nii loodusest kui ka eakaaslaste hulgast.

Lapse riietus peaks olema kihiline, et seda oleks lihtne vastavalt ilmale reguleerida. Soovitavalt tuleks lapsele taskusse panna ka kilest vihmakeep. Jalanõud võiksid olla vettpidavad ja kõrge säärega.

Kogunemine on kell 9.30-10.00 Fra Mare merepoolses parklas. Et ka Sinu laps saaks veeta põneva päeva looduse keskel, täida registreerimisvorm siin.

Küsimuste korral võta ühendust laanemaa@noortekogu@gmail.com. Üritus Facebookis.

Birgit Aljaste

Screen Shot 2016-08-08 at 13.48.59

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.