Paliverest varastati jalgratas

10. augustil kella 8 paiku avastati, et Lääne-Nigula vallas Palivere alevikus Raba tänaval on lukustamata trepikojast varastatud lukustamata jalgratas Fuji. Kahju on 290 eurot.

Järvamaa

10. augustil kella 8 paiku avastati, et Koigi vallas on asutuse territooriumil merekonteinerist varastatud erinevaid tööriistu. Kahju on 1250 eurot.

Pärnumaa

8. augustil kella 16 paiku tekitati Häädemeeste vallas majas omavahelise tüli käigus valu 46-aastasele naisele. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

11. augustil kella 7 paiku avastati, et Pärnus Kreegi tänaval on suvilast varastatud rahakott koos sularahaga. Kahju on 412 eurot.

Raplamaa

11. augustil kella 18 paiku löödi Rapla vallas omavahelise tüli käigus 32-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

11. augustil kella 16 paiku avastati, et Järvakandi alevis Staadioni tänaval on garaažist varastatud paadimootor Yamaha ja muid esemeid. Kahju on 2800 eurot.

11. augustil kella 17 paiku avastati, et Kohila alevis on avatud garaažist varastatud 3400 eurot sularaha.

Saaremaa

11. augustil kella 6 paiku löödi Kuressaares Tallinna tänaval korteris omavahelise tüli käigus terava esemega 43-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

10. augustil avastati, et Kuressaares on Aia tänaval korterist varastatud kaks televiisorit ja DVD-mängija. Kahju on 1500 eurot.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.