Vees olnud kivi ajas segadusse – abikutsuja kahtlustas, et inimene vajab abi

14. augustil kell 11.09 sai häirekeskus teate võimalikust abivajajast Noarootsi vallas Elbiku külas meres. Teataja sõnul oli 50 meetri kaugusel vees kas inimene või kivi. Päästjad selgitasid sündmuskohal välja, et tegemist oli kiviga.

14. augustil kella 7.34 paiku käisid Risti päästekomando päästjad Lääne-Nigula vallas Kuijõe külas eemaldamas sõiduteelt sinna kukkunud puud.

Saaremaa:

13. augustil kell 19.23 sai häirekeskus teate tulekahjust Leisi vallas Koikla külas. Teataja sõnul põles kuivati sees olev kiirkuivati, milles see umbes kaheksa tonni vilja. Esimesena sündmuskohale jõudnud Leisi vabatahtlikud päästjad selgitasid välja, et ohtu hoonele ei olnud ning põles kiirkuivati küttekolde osa. Põleng kustutati kell 20.05, edasi jätkati küttekolde jahutamisega.

Raplamaa:

14. augustil kell 14.35 teatati häirekeskusele, et Raplas Keskkooli tänaval on alajaamast kuulda pauke ning räästa alt oli näha suitsu. Päästjad ning elektrikud selgitasid sündmuskohal välja, et põleng oli kustunud. Esialgsetel andmetel oli alajaamas põlenud elektriseade.

Pärnumaa:

14. augustil kella 23.46 paiku kutsuti päästjad Pärnus Tallinna maanteele, kus sõiduauto oli sõitnud vastu elektriposti. Päästjad likvideerisid sõidukil süttimisohu, lokaliseerisid reostuse ning kuna liiklusõnnetuse tagajärjel murdus elektripost pooleks, siis piirati sündmuskoht ohutuse tagamiseks lintidega.

13. augustil kell12.18 sai häirekeskuse teate, et Tootsis Sõmera tänaval oli tunda esimesel korrusel suitsulõhna. Teataja sõnul võis korteris olla ka inimesi. Sündmuskohal selgus, et korteris põles diivan. Päästjad viisid hõõguvad madratsi majast välja ning tuulutasid ruumid. Korteris viibinud inimesed anti üle kiirabile tervisekontrolliks.

12. augustil kella 18.01 paiku käisid päästjad Audrus Papsaare küla ringrajal, kus sõiduk oli rullunud üle katuse. Päästjad likvideerisid sõidukil süttimisohu ning andsid kannatanu üle kiirabile.

 

Järvamaa:

14. augustil kell 5.21 sai häirekeskus teate tulekahjust Türi vallas Jändja külas. Teataja sõnul põles eluhoone korsten. Päästjad selgitasid sündmuskohal välja, et tegemist oli tahmapõlenguga.

Hiiumaa:

14. augustil kell 22.03 sai häirekeskus teate töötavast suitsuandurist Kärdlas Kooli tänaval. Päästjad selgitasid välja, et tulekahju korteris ei olnud ja ilmselt oli tegemist anduririkkega.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.