Noarootsis oli avarii teinud auto süttimisohus, Raplamaal päästsid tuletõrjujad põlevast majast koera

21. augustil kella 00.10 paiku käisid Nõva päästekomando päästjad Noarootsi vallas Aulepa külas ning likvideerisid avariilisel sõidukil süttimisohu. Auto oli teelt välja sõitnud ja ramminud puid. Viga oli saanud auto esiosa.

Raplamaa:

21. augustil kell 17.39 teatati häirekeskusele tulekahjust Vigala vallas Tõnumaa külas. Teataja sõnul põles maja leegiga. Päästjate saabudes põles talumaja lahtine pööning ning katusekonstruktsioonid lahtise leegiga. Eluruumide päästmiseks sisenesid hoonesse suitsusukeldujad ning kaitsesid neid tule eest. Majas inimesi tulekahju ajal ei viibinud, kuid toast toodi välja koer. Tulekahju lokaliseeriti kell 19.11 ja kustutati kell 23.37. Tules hävis maja pööning ja abiruumid, mis olid täis küttepuid. Esialgsetel andmetel sai tulekahju alguse saunast.

22. augustil kell 1.24 sai häirekeskus teate, et eelmisel päeval põlenud maja oli uuesti süttinud. Sündmuskohal selgus, et süttinud olid katusekonstruktsioonid, kuna saepuruga täidetud vahelaed olid vahepael kokku kukkunud ja sellest tekkinud sädemed süütasid juba põlenud tukid uuesti. Samuti põlesid suures koguses küttepuid, mis olid ladustatud hoonesse. Tulekahju kustutamiseks avasid päästjad seinu ning loopisid laiali ka puuriida. Põleng kustutati kella 6 paiku hommikul.

20. augustil kella 21.47 paiku käisid Pärnu-Jaagupi päästjad kustutamas järelevalveta lõket Vigala vallas Kivi-Vigala külas.

Pärnumaa:

21. augustil kell 6.30 anti häirekeskusele teada, et keset Pärnu jõge on vees inimene. Päästjate saabudes selgus, et ujumas käinud inimesed olid kaldal ning päästjate abi ei vajatud.

20. augustil kella 18.25 paiku käisid päästjad Pärnus Kaevu tänaval, kus kokku olid põrganud kaks sõiduautot. Sõidukitel likvideeriti süttimisoht.

Järvamaa:

20. augustil kell 20.28 sai häirekeskus teate liiklusõnnetusest Kareda vallas Ammuta külas. Sündmuskohal selgus, et vastu puud sõitnud sõidukis olid kinni kaks inimest. Päästjad eemaldasid sõidukil katuse ning aitasid kannatanud välja ja andsid nad üle kiirabile.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.