Haapsalu kaubamajas avatakse homme uus treeningstuudio

This slideshow requires JavaScript.

5. septembril avab Haapsalus uksed rühmatreeninguid pakkuv treeningstuudio Hantel, mis asub kaubamaja III korrusel.

Treeningstuudio Facebooki-lehel kirjutatakse, et uues stuudios on treenijatel võimalus kasutada hubast peeglitega treeningsaali.

Valikus on mitu rühmatreeningut: Jumping, Zumba, Piloxing, Tabata, Happy Hop Fitball.

Esialgu on Hantlis kaks juhendajat. Eliise Eha viib läbi treeninguid spetsiaalselt välja töötatud Jumping® batuutidel nii lastele kui ka täiskasvanutele. See treening aitab tugevdada keha ning on ühtlasi ka lõbus.

Treener Kristi Rein on läbinud Zumba ja Piloxingu koolitused.

Treeningstuudio teatel laieneb tulevikus kindlasti nii treeningute kui ka treenerite valik.

hantelTreeningute kirjeldus:

TABATA intervalltreeningu puhul sooritatakse harjutust või pingutust 20 sekundi vältel, millele järgneb 10-sekundiline puhkus ja seda nii nelja minuti vältel. Nelja minuti jooksul tehtavad kaheksa seeriat panevad õige koormuse puhul igaühe võimed proovile. Harjutusi sooritatakse keha- või vabaraskusega. Iga neljaminutilise tabata järel on taastumiseks lõbus happy hop või zumba lugu.

ZUMBA on tantsuline treening, mis ühendab endas latiino tantse ja rütme ning kergestijärgitavaid samme. Treening hõlmab endas nii kiireid kui ka aeglasi rütme viisil, mis on tõhus segu nii vastupidavuse kui ka lihastoonuse tõstmiseks. See on lõbus pidu, mida naudivad nii kogenud tantsijad ja treenijad kui ka alustajad ja need, kes pole varem leidnud endas julgust rühmatreeningusse tulla.

PILOXING® on tipptasemel teadus- ja fitnesstehnika, et põletada maksimaalselt kaloreid, arendada ning suurendada lihasvastupidavust ja kujundada keha. Unikaalne programm, mida ühendab jõud, kiirus ja painduvus. Treeningule saad lisada võlu spetsiaalsete Piloxing raskuskinnastega. Tund toimub paljajalu.

HAPPY HOP FITBALL on suurte võimlemispallidega läbiviidav vahva liikuv ja tempokas treening mõnusa muusika saatel. Treening on mõeldud neile, kes otsivad vaheldust tavaaeroobikale, armastavad rütmilist muusikat ja tempokat liikumist, korralikku lihastööd ning rutiini puudumist. Tund sobib nii algajale kui ka kogenud harrastajale.

JUMPING® on dünaamiline fitnesstreeningu süsteem. Jumping® treeningut viiakse läbi spetsiaalselt välja töötatud Jumping® PROFI batuutidel. Jumping® sai teoks ideest arendada välja treeningprogramm, mis aitaks tugevdada keha ning oleks ühtlasi ka lõbus. Jumping® on kombinatsioon aeglastest ja kiiretest hüpetest, traditsiooniliste aeroobikasammude variatsioonidest, dünaamilisest kiirus- ning jõuspordielementidest. Harjutuste mitmekesisus tagab selle, et tugevdatakse kogu keha. Jumping on kolm korda efektiivsem kui jooksmine. See on tingitud pidevatest gravitatsioonilistest muutustest, mis hõlmavad enam kui 400 lihase pingutust ja lõdvestust samal ajal. Seda on palju rohkem kui mistahes muu vastupidavusspordiala puhul.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.