Kullamaal löödi kahte inimest, Haapsalus käidi garaažis vargil

11. septembril kella 22 paiku löödi Kullamaa vallas korteris omavahelise tüli käigus 46-aastast naist ja 17-aastast noormeest. Kahtlustatavana peeti kinni 62-aastane mees.

10. septembril kella 16 ajal avastati, et Haapsalus Jalaka tänaval on garaažiboksist varastatud akulaadija Wiltec. Kahju on 325 eurot.

Pärnumaa:

10. septembril kella 12 paiku löödi Pärnus majas 37-aastast naist.

Raplamaa:

8. septembril kella 12 paiku avastati, et Rapla vallas Ülejõe külas on talust varastatud kuus transformaatorit. Kahju on 200 eurot.

Saaremaa:

Laupäeval, 10. septembril kella 21.51 anti merevalvekeskusele teada, et Mustjala vallas Panga küla lähedal on umbes 300-400 meetri kaugusel kaldast ümber läinud kalapaat. Kaldal olnud inimesed kuulsid merelt appikarjeid ja aitasid oma sõudepaadiga kaldale kolm inimest. Paadis olnud neljandat inimest, 51-aastast meest, leida ei õnnestunud. Teatele reageerisid Kuressaare politseijaoskonna merepäästjad, päästjad ja vabatahtlikud. Kell 22.41 leidsid sündmuskohale teel olnud meedikud teelt kõndimas mehe, kellel oli õnnestunud ise kaldale ujuda. Meedikute abi õnnetuses osalenud ei vajanud.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.