Lihula maadlejad alustasid hooaega heade tulemustega, kolm läänlast arvati Eesti sumokoondisse

Vasakult: Janar Sõber, Kristyn Pihlegas, Jana Viljak - uued naismaadlejad Lihulas, alles tutvuvad ja seekord vaatasid maadlust. Ees Charli Takk, taga Rainer Kleinod, ja Werner Veiko Kleinod, ja ees Stefan Lauri Mölder.
Vasakult: Janar Sõber, Kristyn Pihlegas, Jana Viljak – uued naismaadlejad Lihulas, alles tutvuvad ja seekord vaatasid maadlust. Ees Charli Takk, taga Rainer Kleinod ja Werner Veiko Kleinod, ees Stefan Lauri Mölder.

Möödunud nädalavahetusel algas maadlejate hooaeg. Esimene võistlus peeti Paikusel, kuhu oli kokku tulnud ligi 100 võistlejat. Läänemaad esindasid neli Lihula Leola maadlejat: Werner-Veiko Kleinod, Rainer Kleinod, Charli Takk ja Stefan Lauri Mölder.

Hooaja alguse maadlus on ühtmoodi rabe kõigil. Õnneks suutis meie kogenuim Werner Veiko Kleinod oma oskused realiseerida ja saavutas -66kg kehakaalus 1. koha.

Stefan Lauri Mölder on samuti juba kogenud võistlussportlane ja saavutas 3. koha. Rainer Kleinod pidi leppima 4. kohaga, ja Charli Takk, kes on alles väga vähese kogemusega, pidi leppima 6. kohaga.

Paralleelselt samal ajal peeti Vinnis Eesti meistrivõistlused sumomaadluses. Läänemaad esindasid kolm noort sportlast: Raul Reesaar, Robin Reesaar Kullamaalt ja Eerik Pank Virtsust.

Robin Reesaar saavutas U14 vanuses -65kg kehakaalus 2. koha. U-12 vanuses saavutas Raul Reesaar +60kg kehakaalus 3. koha. Eerik Pank oli U14 vanuses +65kg kehakaalus 2. ja absoluutarvestuses 3.

Suurepärane rõõmu sõnum saabus 26. septembri hommikul, kui Eesti sumoliit arvas kõik kolm Läänemaa sumokat Eesti koondisse, millega kaasneb õigus esindada Eestit Euroopa meistrivõistlustel Saksamaal 12.-17. oktoobril.

Janar Sõber

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.