Martna igapäevakeskus sai uue aknad, esimene üritus on remonditavas majas juba sel neljapäeval

14352100_1191188247608365_5167736742377109389_oIgapäevakeskus MTÜ taotles Kohaliku omaalgatuse programmi 2016. aasta kevadvoorust toetust projektile „ Aknad Igapäevakeskuse hoonele“. Projekt sai positiivse rahastusotsuse.

Projekti eesmärgiks oli ühingu kasutuses oleva Martna vana sööklahoone ohtlike ja amortiseerunud akende väljavahetamine, et luua hoonesse tegevuskeskus kohaliku kogukonna liikmete tarbeks.

Projekti tulemusena vahetati välja Igapäevakeskus MTÜ ruumide vanad ja amortiseerunud aknad. Akende vahetamisega korrastati seni Martna keskuses silma riivanud hoone välisilme ja muudeti seni kasutuskõlbmatult seisvad ruumid kasutatavaks.

kop-logodSanitaaremondi järel tekib keskusse kogukonnliikmetele pind eri tegevuste läbiviimiseks, nt noorte ajaviitetegevuseks ja huviringide käivitamiseks. Korrastatud ruumides on võimalik korraldada ka kinoseansse kogukonnaliikmetele.

Projekti teostajaks oli Arutech Parimad Aknad OÜ, rahastajaks rahandusministeerium ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Keskus alustab tegevustega juba käesoleval nädalal. 29. septembril viime läbi ürituse Teadlaste öö festivali raames. Kohalikud lapsed ja ka huvilised eemalt saavad osaleda lihtsate ja huvitavate füüsikakatsete läbiviimisel, toimetada töötoas, vaadata robotite toimetamist nii toas kui ka õues ja jälgida 3D-printeri tööd.

Lisaks põnevatele tegevustele on keskuses ka meiekandimehe Egon Erkmani maalide näitus “ÕPI(T)ÖÖ”. Seega leidub tegemist nii tehnika- kui ka kunstihuvilistele.

Ootame palju uudistajaid!

Indrek Urbas 
Igapäevakeskus MTÜ

egon-spitee-a4

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.