Helkurita jalakäija sai ülekäigurajal autolt löögi ja hukkus

Narvas Kangelaste tänaval juhtus täna varahommikul raske liiklusõnnetus, mille tagajärjel hukkus auto alla jäänud 84-aastane mees.

Täna kella 5.30 ajal sai politsei teate liiklusõnnetusest Narvas Kangelaste tänaval, kus sõiduauto Toyota sõitis otsa seni tuvastamata mehele. Mees hukkus saadud vigastustesse sündmuskohal.

Politseile teadaolevalt juhtis sõiduautot 45-aastane naine, kes omas vastavat juhtimisõigust ning oli kaine.

Esialgsetel andmetel ületas mees sõiduteed selleks ettenähtud kohas, mis oli valgustatud, kuid jalakäijal puudus helkur ning ta kandis tumedaid riideid. Kõik sündmuse täpsemad asjaolud selguvad kriminaalmenetluse käigus.

Ida prefektuuri operatiivjuht Andres Jaggo avaldab kaastunnet hukkunu lähedastele: “Tahaksime kõigile liiklejatele meelde tuletada, et käes on aeg, mil liigutakse väga palju pimedal ajal. Nii jalakäijad kui ka sõidukijuhid peaksid liikluses olema eriti tähelepanelikud ning arvestama halvenenud nähtavusega. Jalakäijad peaksid kinnitama riietele helkuri, mis muudab nad juhtidele kaugelt märgatavaks. Sõidukijuhid peaksid kogu oma tähelepanu suunama sõidutee jälgimisele, et vältida võimalikke liiklusohtlikke olukordi.”

Narva politseijaoskond palub kõigil, kes juhtusid sündmust pealt nägema sellest teada anda telefonil 35 76032 või lühinumbril 112.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.