Annely Peebo, C-JAMi ja Urmas Lattikase jõulukontsert jõuab Haapsallu 28. detsembril

jouluoo_2016_annely_c-jam_urmas_A3.aiAnnely Peebo, C-JAMi ja Urmas Lattikase jõulukontserdid alapealkirjaga “Jõuluöö” toimuvad 15.-29. detsembrini üle Eesti. Haapsalu kultuurikeskuses on kontsert 28. detsembril kl 19.

Esitamisele tuleb nii jõulumuusika kui ka artistide poolt valitud teoseid. Meeleolukad kontserdid on järjeks juba suvel käivitunud suurepärasele koostööle.

“Nautisin väga suvistel kontsertidel meie koostööd C-JAMi ja Urmasega ning mul on väga hea meel, et saame jõulude ajal pakkuda publikule meie ühist loomingut,” ütles Annely Peebo.

Annely Peebo on üks väheseid Eesti artiste, kel on õnnestunud nii oma andekuse kui tohutu tööga jõuda rahvusvahelise karjäärini, mis on teda viinud parimate teatrite, saalide või muusikuteni. Ilmselt on sama erakordne seegi, et Annely on seal juba pikalt püsinud ja tipus ka praegu. Elu- ja töökoht Viinis on võimaldanud olla muusikamaailma ühes keskuses juba kauem kui paarkümmend aastat ning pikem koostöö Volksoperiga jätab Annely veel kauaks Viini. Ajalukku jäävad esinemised nii P. Domingo, J. Carrerase kui ka A. Bocelliga ning kõige selle taustal on äärmiselt tervitatav, et jõulu- või aastalõpukontserdid on leidnud traditsioonilise koha tema pingelises ajakavas.

“Annely hääl on väga nüansirikas ja viis, kuidas ta seda kasutab, on mitmekülgne ja erakordselt musikaalne. Lisaks veel ka särav lavasarm – mõistetav, miks ilmalavad teda ootavad. C-Jam on suurepärane näide, mida ühe instrumendi, tšelloga, teha annab ja kui see korrutada veel nelja suurepärase muusikuga… Mul on suur rõõm nende väga heade inimestega lava jagada,” kommenteeris Urmas Lattikas.

Urmas Lattikas on üks meie tuntumaid muusikuid, kes on üles astunud paljudes koosseisudes ning teinud pikki aastaid ka omanimelist jazzkvintetti. Eri muusikažanrid painduvad tema käe all võluvalt kauniteks helideks ning alati heatujuline lähenemine pakub kõigile suurt rõõmu.

C-JAM on kooslus, kus neli meest on loonud ühest instrumendist suurepärase kaubamärgi, mis meeldib paljudele ning pakub innustust ka noorematele muusikutele. Suur entusiasm ja armastus muusika vastu on toonud neile väga palju tööd nii Eestis kui mujal. C-JAM on kahtlemata elamus, mida tuleb oma silma ja kõrvaga kogeda, sest nende kontsertidel juba igav ei hakka.

“Meie aasta parimaks üllatuseks oli, et maailma kõrgkultuuri tipp Annely Peebo on ka äärmiselt soe ja heatahtlik inimene. Koos geniaalse Urmas Lattikase ja romantiliste, kuid samas ka riukalike tšellodega on kooslus selline, et ka endal on raske uskuda kui mõnus see kõik on,” lausus Margus Uus C-JAMist.

Laval:

Annely Peebo
C-JAM ehk Pärt Tarvas, Tõnu Jõesaar, Margus Uus ja Levi-Danel Mägila
Urmas Lattikas – klaver

Kuupäevad, asukohad ja kellaajad:

15.12. – Vanemuise kontserdimaja, kell 19.00
16.12. – Tallinna Kaarli kirik, kell 19.00
17.12. – Rakvere kirik, kell 19.00
18.12. – Kuressaare Laurentiuse kirik, kell 17.00
19.12. – Pärnu kontserdimaja, kell 19.00
26.12. – Tallinna Jaani kirik, kell 21.00
27.12. – Viljandi Pauluse kirik, kell 19.00
28.12. – Haapsalu kultuurikeskus, kell 19.00
29.12. – Paide kirik, kell 19.00

Piletid on müügil Piletilevis üle Eesti.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.