Haapsalus Kaubamaja pagaritsehhi toodangut saab nüüd osta ka Tallinnast ja e-poest

Esimest korda on Haapsalu Tarbijate Ühistu Kaubamaja pagaritooted jõudnud müügile Haapsalust kaugemale. Alates tänasest on Tallinnas Laagri Maksimarketis ja Lasnamäe Maksimarketis ning ka Coop e-poes müügil “Eluterve terve elu” kaubamärki kandvad mandliküpsised, seesami-toortatraküpsised, piparkoogid ja näkileivad.

Ettepanek neid tooted ka Tallinnas müüma hakata tuli Coopi juhtkonnalt. Peamiseks põhjuseks oli toodete hea maitse ning eriline koostis.

“Eluterve terve elu” kaubamärgiga toodete valmistamisel ei kasutata nisujahu ega valget suhkrut, teatas Haapsalu Tarbijate Ühistu. Toodete koostisse kuulub rohkesti seemneid või mandleid ja paljude toodete koostises on toortatrajahu. Toodete magusa maitse annab kookospalmi suhkur.

Kui sageli suhtutakse ilma nisujahuta küpsetistesse eelarvamusega ja peljatakse, et nende maitse võib olla harjumatu, siis antud küpsiseid on kiidetud just nende maitse pärast.

Praegu populaarne toitumistrend väldib menüüs nisujahu ning valget suhkrut. Haapsalu Tarbijate Ühistu “Eluterve terve elu” kaubamärk koondab enda alla just sellised tooted.

Kõiki tooteid valmistatakse igapäevaselt Haapsalu Kaubamaja pagaritsehhis. Tooted on meie enda klientide poolt Haapsalus juba ammu omaks võetud ning nende müük kasvab.

Tallinna saadetud neli toodet on kaubamärgi kõige populaarsemad tooted, kuid sama kaubamärgi ja samade põhimõtetega valmistatud tooteid on praegu kümmekond.

“Töötame selle nimel, et toodete valikut veelgi laiendada. Lõpuks otsustab ikkagi klient, millised tooted lettidele pikemaks ajaks jäävad ja millised asendatakse uutega,” ütles Haapsalu Tarbijate Ühistu kaubandusdirektor Piret Rüütel.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.