Haapsalust pärit Levadia ründaja Rimo Hundi vigastus paranes imekombel üleöö

Haapsalust pärit Levadia jalgpalliklubi ründaja Rimo Hunt avalikustas pärast tänast 2:1 võitu Flora üle, et arstide hinnangul oleks ta pidanud varbaluumurru järel hooaja juba ammu lõppenuks kuulutama, kuid eneseusk ja füsioterapeudi abi tõid ta otsustavaks mänguks platsile, kirjutab Postimees.

Hunt ise jäi mitmest eelmisest mängust vigastuse tõttu kõrvale, kuid avaldas selle tõsiduse alles nüüd. “Oktoobri alguses murti mul mängus Infonetiga varbaluu. Konkreetselt murti, seal ei olnud isegi mingis mõras asi. Arstid ütlesid, et sinu hooaeg on mängitud. Aga üks mu hea füsio arvas teistmoodi ja tegi mulle erikava. Alates sellest hetkest olen iga päev kaks-kolm korda trenni teinud, algul muidugi mitte väga dünaamilisi harjutusi,” kirjeldas ründaja paranemisprotsessi.

“Veel eilegi ei olnud mul sellist tunnet, et ma oleks saanud sada protsenti mängida. Ma ei tea, mis juhtus, aga täna ärkasin üles ja mul varvas enam ei valutanud. Ei andnud isegi mängu jooksul tunda! Ma tõesti ei tea, mis selle taga on, aga terve nädala on ta mind korralikult piinanud, nii et olin valmis juba süstide peal mängu minema. Aga seda ei olnudki vaja teha.”

Pikemalt loe Postimehest.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.