Karilaiu sõnul oleks ilus, kui Eesti Vabariigi 100. sünnipäeval saaks sõita rongiga Tallinnast Haapsallu

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid ütles Vikerraadiole, et võitleb ükskõik millises ametis edasi Tallinna-Haapsalu rongiliikluse eest, kuid tema hinnagul tuleks üle vaadata kogu reisijatevedu raudteel Eestis tervikuna.

Karilaid rääkis Vikerraadio hommikuprogrammis, et uus koalitsioon vaatab ka muud raudteeühendused üle ja samuti on olemas valmisolek tegeleda Haapsalu raudtee taastamisega.

“Ilus oleks, kui Haapsallu saaks Tallinnast sõita, kui Eesti tähistab vabariigi 100. sünnipäeva,” kordas ta varem väljaöeldut.

Küsimusele, kas te seisate Haapsalu raudtee eest, vastas Karilaid: “Loomulikult, jah.”

Kuula Karilaiu antud intervjuud Vikerraadiole siit.

2 Responses to "Karilaiu sõnul oleks ilus, kui Eesti Vabariigi 100. sünnipäeval saaks sõita rongiga Tallinnast Haapsallu"

 1. uno   11. nov. 2016 at 12:26

  See olek väga tore kui rongi liiklus taastuks Tallinn Haapsalu raudteel Kui enne oleks vaja taastata ja kaasajastada see rautee!! Samuti tahaks õelda Selle kohta et maavanemate institutsioon peaks säilima !!Omama palju suuremad õigused ja vastutuse!!! Kuna kes maakondates peale maavanema teab paremini maakonna olugorda ja kes teab mida teha et maakonna elu parandata !!

  Vasta
 2. Eedu   12. nov. 2016 at 09:34

  Sellisel kujul nagu praegu planeeritud, ei vaja seda keegi sest rõhk on pandud kiirusele, mitte reisijatele. Praegu sõidavad bussid tühjalt Tallinna vahet, sest reisijaid pole. Reisijaid ei saagi olema kui buss ei peatu olemasolevates peatustes.
  Milleks üldse reisijad kui riik maksab kulud niigi?

  Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.