Läänemaa ja Hiiumaa noored jalgpallurid hakkavad mängima ühises meeskonnas

F: Marko Olenko.
F: Marko Olenko.

Esimesel advendipühal pidasid Haapsalu spordikeskuse saalis sõpruskohtumise Läänemaa Jalgpalliklubi ja Hiiumaal tegutseva Jaanika Jalgpallikooli kõige nooremad, 2010.-2011. sünniaastaga trennilapsed. Enamikele Haapsalu lastele oli see nende esimene võistluskogemus. Nagu selles vanuses ikka, oli olulisim julgus väljakule joosta.

Tegemist oli kahe klubi esimese ühisüritusega. Põhimõtteliselt on käed pikemaks koostööks löödud, kommenteeris Läänemaa JK treener Triin Vellemäe. Juba jaanuaris on plaanis ühisvõistkonnaga osaleda JK Poseidoni poolt korraldataval saaliturniiril Väikelinna Cup. Samuti kaalutakse uuel, aprillis algaval hooajal, koos osalemist Eesti noorte meistirvõistlusel. Eelkõige seetõttu, et asutakse lähestikku ja Hiiumaal on selles vanuses jalgpallitreeningutel osalejaid vähem ning viimasest tulenevalt oma võistkonna väljaminek raskendatud.

Jaanika Jalgpallikooli treeneri Jaanika Küttimi sõnul said lapsed läinud pühapäeval positiivse elamuse. Tema kinnitusel tulevad nad Haapsallu meeleldi, sest see on neile mandril lähim koht, kus võistelda saab.

Läänemaa JK trennilastest olid palliplatsil Mairon Olenko, Pärtel Tederov, Kenerth Paes, Daniel Molkov, Joosep Suitsberg, Andri Rüü, Ken Marten Jaaku, Artur Latik, Jakob Müür, Reinhard Lõppe.

Peale palliplatsil lustimist sai iga lapse mälestuseks diplomi ja veidi maiustamist. Täname lapsevanem Mariliis Olenkot, kes lastele vahvad advendikalendrid kinkis.

Triin Vellemäe
Läänemaa JK

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.