Kahepäevane rokifestival toob tuleval suvel Haapsallu Bonnie Tyleri, Suzi Quatro, Paul Youngi ja Gary Brookeri

Haapsalu piiskopilinnuses toimub järgmise aasta suvel festival „Rock in Haapsalu“, kus näeb kahel päeval tuntud Eesti artiste ja endisaegseid maailmakuulsusi.

28. ja 29. juulil astuvad Haapsalus lavale Bonnie Taylor, Suzi Quatro, Paul Young ja Gary Brooker (Procol Harum).

Eestist esinevad Lea Dali Lion, samuti Tõnis Mägi ja Ivo Linna koos sümfooniaorkestri, Haapsalu kammerkoori ja Raul Vaigla bändiga.

Festivali tutvustus:

Alati kui Haapsalus midagi toimub, siis see kuidagi poeb inimestele põue ja hinge. Haapsalus toimuv ei jäta kedagi ükskõikseks, sest Haapsalul on iseloom, oma aura. Haapsalu on ka vana ja iidne. Legendaarne. Igas mõttes. Sama juhtub pea kõigega, mis Haapsalus toimub. See muutub kustumatuks mälestuseks, jääbki meisse.

Haapsalu on ka pea ainuke paik Eestis, kus peale Tallinna astuvad regulaarselt üles rahvusvahelised suurartistid ja toimuvad nendega seotud sündmused. Sest inimestele meeldib Haapsalus käia ja need üritused on alati väga oodatud.

Ja nüüd on taas õhus midagi vägevat, mis saab olema vaid Haapsalu enda oma.

Festivali kahel päeval saab nautida ja kaasa elada artistidele, kelle unustamatud superhitid on aastate jooksul vallutanud muusikaedetabeleid ja fännide südameid üle kogu maailma, olnud osaks meie noorusest ning tähendanud meile kunagi nii palju. Aegumatud hitid, mida ei ole suutnud kustutada südamest ei aeg ega uute muusikastiilide pealetung. Kahepäevane nostalgiline rünnak, mis viib sind tagasi nooruspõlve, aega kui nautisid oma lemmikute muusikat vinüülplaatidelt ja lintmakilt, kui toaseintele olid kleebitud iidolite mustvalged fotod.

Allikas: Piletilevi

Vaata piletiinfot siit.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.