Tsirkusestuudio Folie annab 11. detsembril Haapsalu kultuurikeskuses jõuluetenduse

11. detsembril kell 15 toimub Haapsalu Rotary Klubi, LC Haapsalu Valge Daam, Haapsalu linna ja Kultuurkapitali toel Haapsalu kultuurikeskuses tsirkusestuudio Folie etendus “Jõuluootus”.

Jõulud on ootuse aeg ja lastele ka unistuste täitumise aeg. Kindlasti olete märganud, et kauplused ja kaubanduskeskused on jõulueel täis sagivaid ostupalavikku põdevaid inimesi. Tsirkuserahvas peab jõulude juures oluliseks võimalust veeta koos aega, mängida ja tuua tuppa kuusk. Üks väike laps on peidus igaühes, oled sa siis pikk või lühike ja üleüldse – kes ei armastaks kommi.

Etendust mängivad noored artistid tsirkusestuudio Folie gruppidest VIU, Dii ja Lost Monkeys.

Pilet 3 € eelmüügis kultuurikeskuse kassas ning sisaldab jõulupakki lapsele.

Tsirkusestuudio Folie on 2000. aastal asutatud tsirkuse organisatsioon. Organisatsiooni tegevusteks on tsirkuse huvikooli pidamine, etenduste loomine ja mängimine, rahvusvahelised tsirkusesündmused, tsirkuse töötubade ja Tsirkusepuu/Circus Tree festivali korraldamine. Tsirkuse huvikooli programmi kuuluvad avalikud esinemised, laagrid, välisreisid ning noorteetenduste loomine. Folie huvikooli tegevuse eesmärgiks on viia tsirkusepisik võimalikult paljude laste ja noorteni. Tsirkusestuudio Folie pakub sisukat vaba aja veetmise võimalust sportides ning ennast loominguliselt otsides ja leides.

folie

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.