Üle-eestiline JCI Jõulupuu heategevusprojekt jõuab tänavu esimest korda Läänemaale

screen-shot-2016-12-02-at-15-18-52JCI Jõulupuu projekt on loodud selleks, et tuua jõulurõõmu raskes olukorras olevatesse peredesse, ühendades andjad saajatega. Ettevõtmise õnnestumise aluseks on paljud head inimesed, kes aitavad täita laste jõulusoovid.

“Koostöös Haapsalu linnavalitsusega oleme sel aastal välja valinud 30 last, kellele soovime rõõmu valmistada ja kingitused teha,” ütles JCI Haapsalu liige Kätlin Sasse. “Hetkeseisuga on 10 last oma kingid juba saanud ning oleme neile heategijatele südamest tänulikud.”

Lapsed ja nende kingisoovid on üleval kodulehel www.jci.ee/joulupuu/haapsalu. Sellelt leheküljelt saavad soovijad välja valida sobiva kingi ning ühe või mitme lapse jõulud rõõmsamaks teha.

JCI (Junior Chamber International) ehk Ettevõtlike Noorte Koda on rahvusvaheline võrgustik aktiivsetele inimestele, tegutsedes rohkem kui sajas riigis. JCI pakub oma liikmetele arengukeskkonda oma juhtimisoskuste, sotsiaalse vastutustunde ja rahvusvahelise koostöö arendamiseks, innustades noori inimesi looma positiivset muutust ühiskonnas.

JCI Jõulupuu algatuse paremaks tutvustamiseks valmis koostöös Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudiga sotsiaalreklaam. Heategevusliku teavitusvideo pildikeele autor on Laura-Liis Sisask ning reklaamile andis hääle Margus Saar.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.