Näitleja Piret Krumm kogus Süüria põgenikele üle 300 kg sooje rõivaid

Piret Krumm. F: Piret Krumm / Facebook
Piret Krumm. F: Piret Krumm / Facebook

Näitleja Piret Krumm on kogunud Türgis elavatele Süüria sõjapõgenikele talverõivaid ja palub abi, et need Istanbuli toimetada.

“Leevendamaks natukenegi seda rahutut ja mässulist maailma, milles me elame, võtsin hiljuti kätte ja kogusin Süüria sõjapõgenikele, eelkõige lastele ja naistele, saabunud talveks vajaminevaid asju,” teatas Piret Krumm oma Facebooki-lehel. “Koos lahkete ja armsate Eesti inimestega üle meie maa saime kokku üle 300 kg soojasid riideid, mis tuleks lähiajal läkitada Istanbuli sellisesse sotsiaalkeskusesse nagu Small Project Istanbul. Eestist tuleb sellise saadetise maksumus kokku ligi 1000 eurot, millest väikese osa finantseerin ise ,aga suuremale osale otsin annetuste näol tuge. Saabunud talvel võib üks tekk või jope ühele Süüria lapsele tähendada rohkem kui meie endale ettegi oskame kujutada.

Kui sulle tundub, et sa tahad aidata, siis võid annetada nii palju kui sa parajasti saad ja võimalikuks pead minu pangakontole EE932200221043963530, selgitusse kirjuta lihtsalt ANNETUS. Ja kui viitsid, jaga seda oma sõpradega!”

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.