Haapsalu kutsehariduskeskuses on algamas tasuta tööalased koolitused

Sel kevadel on taas huvilisel võimalus end tööalaselt täiendada. Haapsalu kutsehariduskeskuses on algamas kaheksateist kursust.

Koolitused on tasuta ja mõeldud kindlale sihtgrupile. Õppele on oodatud huvilised, kelle koolitee on katkenud või kes ei oma erialast haridust. Samuti on kursused neile, kes ei ole ammu saanud erialast täienduskoolitust (vanus 50+).

Eelnevalt soovitame tutvuda koolituste korraldamise infoga ja vaadata, kas koolitusele soovija kuulub kursuse sihtgruppi. Edasi tuleks anda oma osalemissoovist registreerimisega märku läbi HKHK kodulehe.

Registreerimisvormid on avalikud kevadperioodil algavatele kursustele. Lisaks registreerimisele tuleb täita osaleja ankeet. Ankeet tuleb enne koolituse algust saata koolitusjuhi aadressil elektrooniliselt (allkirjastama ei pea). Kursusele ei saa me võtta neid soovijaid, kes juba õpivad tasemeõppes.

Tasuta tööalaseid koolitusi toetab ESF programm “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine”. Vaata koolituste nimekirja.

Info ja registreerimine kodulehel või tel 6661745, koolitused@hkhk.edu.ee

Allikas: HKHK

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.