TREILER: Haapsalu kinos film “Viiskümmend tumedamat varjundit”


10. veebruaril kell 19.00
Pilet 4 € eelmüügis Piletilevis

12. veebruaril kell 15.00
13. veebruaril kell 19.00
14. veebruaril kell 19.00
15. veebruaril kell 18.30
16. veebruaril kell 18.00
19. veebruaril kell 17.00
Pilet 4 €

E.L. Jamesi erootilise bestselleri ekraniseeringu teine osa, “Viiskümmend tumedamat varjundit” jätkab kahe kuulsa armastaja keerulise looga sealt, kus esimene pooleli jäi –Anastasia on oma hurmava, kuid sadistliku Christianiga suhted lõpetanud. Saanud tööd Seattle’i ühes edukaimas kirjastuses plaanib Anastasia oma eluga üksi edasi minna ja karjäärile keskenduda. Pärast Anaga läbielatut on aga Christianis midagi igaveseks muutunud. Ta ei suuda ilma naiseta elada ning olles tema tagasi võitmise nimel kõigeks valmis, teeb mees Anastasiale ettepanku jätkata suhet neiu enda tingimustel. Roosiliselt algav uus suhtefaas pöördub aga peagi süngetele radadele, kui Christiani minevikust kerkivad üles järjekordsed tumedad varjud. Kas Anastasia armastus on mehe deemonitest tugevam ja kas Christian on suuteline oma minevikutraumadest paranema, selgub juba kinosaalis.

Vastuolulise armastajapaari rollides jätkavad Don Johnsoni ja Melanie Griffithi veetlev tütar Dakota Johnson („Sotsiaalvõrgustik“) ning Põhja-Iirimaalt pärit hurmur ja kunagine Calvin Kleini modell Jamie Dornan („Marie Antoinette“). Filmi režissööriks on James Foley („Glengarry Glen Ross“, “House of Cards“).

Esimesest osast veelgi enam erootilisi stseene pakkuva filmi sountrackil loovad seksikat meeleolu hetke armastatuimad pop-artistid Tailor Swift, Sia, John Legend, Nicki Minaj jpt.

Režissöör: James Foley

Peaosades: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Kim Basinger, Bella Heathcote,  Luke Grimes, Marcia Gay Harden, Max Martini, Eloise Mumford, Dylan Neal, Rita Ora, Eric Johnson.

Filmi pikkus: 1h 58 min

Alla 14 aastastele keelatud!

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.