Jäärajasarja 2. ja 3. etapil jõudsid läänlased kõrgetele kohtadele

5. veebruaril käivitunud Läänemaa jäärajasarja jätk peeti 11. ja 12. veebruaril, kõikides klassides käis tihe võistlus peaaegu lõpuvoorudeni välja.

Kokku on võistlusel 9. klassi. Kõige osavõtuvaesem on 4WD-sport klass, kus esimesel etapil oli stardis vaid läänlane Ain Laiverik, aga kuna laupäeval tema auto lagunes, siis selles klassis pole rohkem osalejaid olnud ja korraldaja otsustas edaspidi seda klassi mitte enam kasutusele võtta. Sarja võidu saab Ain Laiverik.

Tänavu on veel teinegi klass – naised –, kus esimesel etapil oli ainult kaks võistlejat. Teisel ning kolmandal etapil oli stardis vaid Cärolyn Soidla. Muidugi teeb ta kiiret sõitu, arvestades seda, et sõidab alles teist hooaega.

Peale naisteklassi osaleb Soidla veel ka J-18 ja esiveoliste klassis. Teised läänlased, kes siin kiiret sõitu teevad, on Marko Kukuškin ja Kalle Kruusma, kes on esiveoliste klassis olnud mõlemal etapil stabiilselt 1. ja 3. Kolmandal etapil oli 2. Kaido Märss.

Tagaveoliste klassis oli teisel etapil 2. Raino Kleemann, teised läänlased olid tagapool.

SU klassis olid teisel etapil 1. ja 3. vastavalt Kalle Kruusma ja Martin Jaanus. Andres Kruusma oli 4. ja teised läänlased tagapool.

Kolmandal etapil oli sõitjate vahe väga väike – Kalle Kruusma oli 2., Martin Jaanus 3. ja teised läänlased jälle tagapool.

J-18 klassis oli mõlemal etapil Jako Allika 2. ja Ranno Kritmann 3., teised läänlased neil kannul.

Veteranide klassis olid stardis ainult läänlased ja ka vanad rallisõitjad Jaan Melsas, Valter Puda ning Rein Lamp. Mõlemal päeval oli põnevust ja nii oli teisel etapil 1. Valter Puda ning 2. Jaan Melsas, aga kolmandal etapil vastupidi – Jaan ees ja Valter teine.

2WD-sport klassis on siiani olnud võitmatu Rico Rodi. Egert Jakobi sai isegi BMW-dele ja Hondale teisel etapil ligi, tulemuseks 3. koht. Teised läänlased olid tagapool.

Neljas etapp on plaanis 19. veebruaril ja kui ilma peab, siis viies etapp 25. veebruaril. Võistluskohaks ikka Österby sadam.

Esimese etapi tulemused.
Teise etapi tulemused.
Kolmanda etapi tulemused

Kalle Kruusma

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.